برگزاری سمینار بین المللی ابر توسعه دهندگان جامعه PHP با حضور شرکت رنگیلتون اسپانیا و شرکت اوبری روسیه در تهران

1731 امتیاز
5/5

آموزش دلفی

برگزاری دوره های آموزش سطح بالا و تخصصی دلفی در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بصورت کاملا آکادمیک و ترمیک ویژه متقاضیان علاقه مند به یادگیری و آموزش دلفی به همراه اعطای گواهینامه بین المللی و آزمون سنجش سطح از کشور سوئیس و موسسه Certify آمریکا

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

آموزش آکادمیک

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

رشته های منعطف

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

شرایط برگزاری دوره آموزش دلفی

دوره آموزش دلفی توسط تیم انفورماتیک ایران اسکریپت در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . ایران اسکریپت بعنوان یک مرجع حرفه ای در حوزه آموزش انفورماتیک و فناوری اطلاعات با تشکیل دوره های آموزش دلفی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به علاقه مندان به یادگیری دلفی ارائه میکند.

تخصصی ترین مرکز آموزش دلفی

آموزش دلفی یکی از فیلد های کاملا تخخصی در حوزه انفورماتیک و فناوری اطلاعات میباشد که نیاز به تجربه و تخصص بالا دارد . مجموعه ایران اسکریپت بعنوان یکی از پیشکسوتان صنعت آی تی کشور با داشتن بیش از 12000 پروژه ملی و بین المللی و همچنین با برگزاری بیش از 170 هزار رویداد آموزشی در زمینه دلفی یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش دلفی در کشور میباشد.

دوره آموزش دلفی ( DELPHI )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش دلفی در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته دلفی بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال دلفی در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه دلفی را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی دلفی را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش دلفی سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش دلفی میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره دلفی

زبان برنامه نویسی دلفی چیست و چه کاربردی دارد؟

به صورت ساده ، زبان برنامه نویسی دلفی یک محیط نرم ‌افزاری توسعه یافته برای برنامه‌ های مخصوص ویندوز مایکروسافت می باشد.

زبان برنامه نویسی دلفی Delphi یا به بیانی ویژوال پاسکال بستری برای توسعه نرم ‌افزار می باشد که شرکت بورلند آن را تولید کرده‌ است و بعد ها توسط امبارکادرو خریداری شد.

دلفی برای زبان PHP

دلفی برای PHP یکIDE  برای PHP می باشد . که عملکرد صحیح RAD را فراهم می‌کند . این ویژگی‌ های دلفی یا Visual basic از طرف طراح ، اصلاح کننده خطا ( بنا شده بر خدمات دهنده شبکه ) ، شبیه می باشند . این ها همچنین شامل کتابخانه VCL که به PHP منتقل شده ‌است می‌ باشد .

برای حمایت از ویژگی ‌های  Web۲ شبیه  AJAX، آن را به یک IDE مخصوص و منحصر به ‌فرد تبدیل کرده ‌است.

این محصول در ۲۰ مارس ۲۰۰۷ معرفی گردید و برQadram Qstudio  نیز بنا  شده است ، که CodGear الان کاملاً و به صورت انحصاری مالک آن است .

مزیت ‌های زبان برنامه نویسی دلفی چیست ؟

دلفی یک زبان برنامه ‌نویسی قوی سطح بالا می باشد . که در اصل بر مبنای زبان برنامه ‌نویسی طراحی شده پاسکال ایجاد گردیده ‌است . دلفی بر خلاف پاسکال ابتدا برای اهداف تحصیلی طراحی نشد.

اضافه بر ویژگی‌های زبان‌ های سطح بالا ، برنامه ‌نویسی سطح پایین نیز با فعال شدن اسمبلر و به وسیله کدهای دستورالعمل پردازنده نیز ممکن می باشد . ویژگی‌ های شی گرایی زبان فقط چند ریختی بر مبنای کلاس و رابطکه باعث می گردد برنامه با وضوح بهتری در ظاهر یک برنامه نوشته شده به چند زبان نوشته شود ، اجازه و استفاده چند ارثی داده شده است. کلاس‌ های خودی ، اولین اشیاء کلاس هستند.

اشیا در حقیقت به اشیا مراجعه می‌ کنند ( مانند جاوا ) که دلفی به ‌طور ضمنی ارجاع می‌ دهد ، پس به اختصاص دادن حافظه برای اشاره گرها به اشیاء توسط خودمان یا تکنیک ‌های مشابه آن در زبان ‌های دیگر نیازی وجود ندارد.

در آن جا مراجع اختصاصی که نوع رشته دارند وجود دارد . ( به خوبی رشته‌ های نا متناهی ) ترجیح این است که نسبت به توابع ، رشته ‌ها به وسیله علامت + می ‌توانند ملحق گردند. برای آن دسته از انواع رشته ‌ای اختصاص داده شده ، مدیریت حافظه توسط خودمان لازم نیست ، بلکه مدیر حافظه این را نیز مدیریت می‌ کند.

مدیر حافظه پیشرفته که توسط Borland Developer Studio ۲۰۰۶ معرفی گردیده ‌است ، توابعی را برای اختصاص دادن حافظه فراهم می‌ کنند . زبان برای پیشرفته سازی‌ های بعدی مناسب است و از IDE جامع آمده ‌است . دلفی با یک رابط گرافیکی بزرگ به اسم VCL ارتباط خوبی دارد ، که شامل خیلی از کدهای منبع آن است . سوم اجزا حزب ( معمولاً با منبع کامل قانون ) موجود در بازار هم به منزله تقویت ide یا برای سایر کارهای دلفی مربوط به توسعه ‌است . IDE  شامل واسط گرافیکی برای محلی سازی و ترجمه برنامه‌ های ایجاد شده است که می ‌تواند به یک مترجم گسترش داده شود ، بدون نیاز به هزینه اضافی . رابط گرافیکی حالتی را پیش می ‌آورد که نسخه‌ های قدیمی به نسخه‌ های جدید دلفی ، تبدیل شوند.

کتابخانه‌ های دسته سوم می ‌توانند از طریق فروشنده یا قابلیت‌ های کامپایل دوباره برنامه را ارتقا داده شوند.  VCL سازگار کننده قدیمی ای بود از تزریق وابستگی یا کنترل معکوس می باشد . VCL یک مدل با قابلیت استفاده دوباره ، خبره و توسعه پذیر با ارتقا دهنده هاست . با کمک کننده کلاس ، می ‌توانید عملکرد هسته RTL  و کلاس‌ های VCL را بدون تغییر دادن منبع اصلی کد تغییر داد . بهینه‌ سازی سریع ، آسان و ساده انتقال کامپایلری می ‌تواند به برنامه اجرایی تبدیل کند . CLX بیش تر پشتیبانی نشد چون Kylix از رده خارج گردید .

معایب زبان دلفی

دلفی درون خود ، یک ابزار گذر از پایگاه نیست . اما Delphi.NET برای چارچوب ‌های گرافیکی .NET کامپایل می ‌کند ، که برای پایگاه ‌های گذار با چند تنظیم کد منبع    pre.NET  اصل طراحی شده ‌است . محصول  Kylix ، که انتقال برنامه ‌ها را به لینوکس امکان می ‌بخشد ، خیلی به فروش نرفت .  هر نسخه جدید دلفی سعی در سازگاری با نسخ قبلی دارد . که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا کدهای ارث برده شده را بسازند ، بدون این که در توابع و رابط‌ ها مشکلی پیش بیاید . اما بعضی از ارتقا دهندگان احساس می ‌کنند این توجه به سازگاری با قبل از تحول در دلفی جلوگیری کند ، و باعث کهنگی و از رده خارج شدن تصمیمات طراحی در کتابخانه ‌های استاندارد کلاس ( VCL/RTL ) شود.

نام زبان دلفی

دلفی در اصل پروژه تحقیقاتی محرمانه ‌ای بوده است که در Borland منجر به محصولی شد که AppBuilder نامیده می‌ شد . کمی قبل از اولین انتشار AppBuilderاز طرف Borland، Novell AppBuilder  منتشر شد ، که Borland را در نیاز اسمی جدید رها کرد.

بعد از تلاش‌ و کوشش های بسیار زیاد بالاخره نام دلفی غلبه کرد . توسعه دهنده Danny Thorpe  که نام دلفی را با مرجع Oracle at Delphi انتخاب کرده است ، یکی از اهداف اصلی دلفی تأمین اتصال پایگاه داده با برنامه ‌نویس به عنوان یک ویژگی کلیدی بود و بسته پایگاه داده‌ ای رایج در آن زمان Oracle database بود ؛ پس « اگر می‌ خواهید با Oracle  صحبت کنید ، به دلفی بروید. (البته این یک ضرب ‌المثل یونانی قدیمی می باشد) » همین‌ گونه که توسعه ادامه یافت ، نام بر آن‌ ها رشد کرد و حمایت Borland نیز از نام دلفی بیش تر گردید.

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش دلفی  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید دلفی هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه دلفی  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش دلفی دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار دلفی تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر دلفی را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش دلفی در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه دلفی را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
دلفی
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره دلفی به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون دلفی نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری دلفی در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری دلفی میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین دلفی بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین دلفی میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین دلفی امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه دلفی

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش دلفی و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش دلفی را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی دلفی

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش دلفی بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی دلفی میباشد .

آموزش صفر تا صد دلفی

آموش دلفی بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد دلفی زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری دلفی

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین دلفی

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی دلفی

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی دلفی

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده دلفی

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک دلفی

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته دلفی

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون دلفی

آزمون بین الملل

فهرست مطالب