برگزاری سمینار بین المللی ابر توسعه دهندگان جامعه PHP با حضور شرکت رنگیلتون اسپانیا و شرکت اوبری روسیه در تهران

1731 امتیاز
5/5

آموزش جی کوئری

برگزاری دوره های آموزش سطح بالا و تخصصی جی کوئری در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بصورت کاملا آکادمیک و ترمیک ویژه متقاضیان علاقه مند به یادگیری و آموزش جی کوئری به همراه اعطای گواهینامه بین المللی و آزمون سنجش سطح از کشور سوئیس و موسسه Certify آمریکا

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

آموزش آکادمیک

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

رشته های منعطف

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

شرایط برگزاری دوره آموزش جی کوئری

دوره آموزش جی کوئری توسط تیم انفورماتیک ایران اسکریپت در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . ایران اسکریپت بعنوان یک مرجع حرفه ای در حوزه آموزش انفورماتیک و فناوری اطلاعات با تشکیل دوره های آموزش جی کوئری جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به علاقه مندان به یادگیری جی کوئری ارائه میکند.

تخصصی ترین مرکز آموزش جی کوئری

آموزش جی کوئری یکی از فیلد های کاملا تخخصی در حوزه انفورماتیک و فناوری اطلاعات میباشد که نیاز به تجربه و تخصص بالا دارد . مجموعه ایران اسکریپت بعنوان یکی از پیشکسوتان صنعت آی تی کشور با داشتن بیش از 12000 پروژه ملی و بین المللی و همچنین با برگزاری بیش از 170 هزار رویداد آموزشی در زمینه جی کوئری یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش جی کوئری در کشور میباشد.

دوره آموزش جی کوئری ( jQuery )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش جی کوئری در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته جی کوئری بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال جی کوئری در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه جی کوئری را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی جی کوئری را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش جی کوئری سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش جی کوئری میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره جی کوئری

کتابخانه جی کوئری چیست و چه کاربردی دارد؟

کتابخانه های جاوا اسکریپت از فایل های جاوا اسکریپت با عملکردهای متفاوت و مختلفی  تشکیل شده است .

تعدادی از کتابخانه های جاوا اسکریپت مثل ( React ) ری اکت برای اهداف خاص سمت  سمت کاربر و سرور ایجاد شده اند .

از محبوب ترین کتابخانه های موجود جاوا اسکریپت می توان به جی کوئری اشاره کرد .

استفاده از این کتابخانه ویرایش با آن بسیار راحت است . علاوه بر این جی کوئری یک جامعه بسیار بزرگ با تعداد زیادی منابع یادگیری ، آموزش ها و سایر اسناد دارد .

مزایا و معایب جی کوئری چیست؟

آیا یادگیری جی کوئری مفید است یا خیر ؟ در ادامه  مزایا و معایب استفاده از این کتابخانه برای توسعه وب را معرفی می کنیم.

مزایای جی کوئری چه می باشد؟

 1. از ویژگی های اصلی کتابخانه جی کوئری ، مدیریت رویدادها ( events )  است. ایجاد رویدادهایی مانند عملکرد کلیک ماوس و ارسال فرم فقط به چند خط کد نیاز دارد . این باعث می شود تمیزی کد HTML حفظ شود و نیازی به کنترل کننده های مختلف رویدادها نیست .
 2. اصلاح عناصر HTML با استفاده از ویژگی DOM  ( دام مخفف Document  Object Model )  نیز راحت تر است . رابط کاربر پسند مرورگر امکان اضافه ، ویرایش و حذف عناصر وب را با استفاده از متدهای مختلف رویداد فراهم می کند .
 3. به طور خاص متد  AJAX، جی کوئری را برای توسعه یک وب سایت واکنش گرا با استفاده از توابع AJAX ایده آل می کند . این ویژگی با ساده سازی عملیات درخواست  HTTPا بدون بارگیری مجدد صفحه ، تجربه کاربری را بهبود می بخشد .
 4. جی کوئری افکت های انیمیشن داخلی زیادی دارد . حتی امکان ایجاد انیمیشن های سفارشی شامل ویژگی های CSS دلخواه را نیز فراهم کرده است.
 5. قابلیت پشتیبانی جی کوئری از همه مرورگرها محبوبیت آن را افزایش داده است .
 6. با انتخابگرهای CSS3 و سینتکس XML Path نیز کار می کند.
 7. توجه داشته باشید که اضافه کردن اسکریپت های جی کوئری به وب سایت از طریق CDN ( شبکه توزیع محتوا ) آسان تر است . مجبور نیستید فایل کتابخانه را در پوشه سایت بارگیری و ذخیره کنید.

معایب جی کوئری چیست ؟

 1. کتابخانه جی کوئری بسیار گسترده می باشد و همچنان در حال رشد و به روز رسانی است ، پس باز کردن فایل جاوا اسکریپت مدت زمان بیش تری طول می کشد که فشار زیاد تری روی سیستم کاربر وارد می کند .
 2. انتزاعی بودن جی کوئری یادگیری و استفاده از جاوا اسکریپت را سخت تر می کند. گرچه ایجاد رویدادها برای افراد مبتدی را ساده می کند اما انجام کارهای پیچیده مانند دستکاری DOM نیاز به درک بیشتری از جاوا اسکریپت دارد تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.
 3. با نسخه قبلی سازگار نبودن جی کوئری بزرگ ترین نقطه ضعف آن می باشد و چون جی کوئری نسخه های زیادی منتشر کرده است ، خودتان باید کتابخانه را میزبانی کرده و به صورت دوره ای آن را به روز رسانی کنید .

افکت های مهم جی کوئری

برای یادگیری بهتر جی کوئری می توانید افکت ها یا توابع اساسی زیر را یاد بگیرید .

speed:  این پارامتر سرعت تغییر حالت عنصر را تعیین می کند .    

 easing:  این پارامتر تعیین کننده سرعت اجرا در ابتدا و انتهای افکت یا همان سرعت تغییر حالت است .

callback:  این پارامتر تابعی را تعیین می کند که بعد از کامل شدن عملیات فعلی اجرا خواهد شد .

 1. تابع ()hide  تابع ()hide عناصر HTML را مخفی و تأثیر آن ها را از صفحه HTML  حذف می کند . می توانید با تنظیم پارامتر speed برای سرعت پنهان شدن عنصر آن را به یک انیمیشن تبدیل کنید . یا این که با تعیین پارامتر callback یک تابع برای بعد از کامل شدن عملیات روی عنصر تنظیم کنید .
 1. تابع ()show  تابع ()show عناصر HTML را نمایش می دهد . فقط روی عناصر پنهان شده با تابع ()hide کار می کند . دقیقاً مشابه تابع ()hide با تنظیم پارامترها می توانید آن را به یک تابع متد انیمیشن تبدیل شود .
 1. تابع ()toggle تابع ()toggle قابلیت مشاهده عناصر HTML را بر اساس ویژگی   display  آن ها در CSS با استفاده از یک رویداد کلیک تغییر می دهد . این تابع ، عنصر قابل مشاهده را پنهان می کند و اگر پنهان باشد آن را نمایش می دهد . توسعه دهندگان وب اصولا از این تابع برای تبدیل چند انیمیشن به یک دنباله استفاده می کنند .

این تابع می تواند دو یا چند تابع را به چند عنصر خاص مرتبط کند و امکان جا به جایی بین توابع را با کلیک روی عنصر فراهم کرده است . امضای این تابع در جی کوئری نسخه 1.8 منسوخ و در نسخه 1.9 حذف شده است .

 1. تابع ()fadeIn تابع ()fadeIn مقدار opacity یا میزان ماتی عناصر HTML را تغییر می دهد تا به تدریج در صفحه HTML ظاهر شوند . می توانید پارامترهای  speed  و callback را برای تنظیم سرعت و شروع رویداد بعدی پس از ظاهر شدن کامل عناصر تنظیم کنید .
 1. تابع ()fadeOut این تابع جی کوئری برعکس تابع ()fadeIn عمل می کند و مقدار opacity عناصر HTML را کم کرده تا به تدریج از صفحه HTML حذف شوند . تابع ()fadeOut مشابه توابع ()hide و ()show و ()fadeIn می تواند به متد انیمیشن تبدیل شود .
 1. تابع ()fadeToggle تابع ()fadeToggle مشابه تابع ()toggle کار می کند . امکان نمایش یا پنهان تدریجی عناصر خاص را فراهم می کند .
 1. تابع ()slideUp تابع ()slideUp عناصر را با یک انیمیشن لغزان مخفی می کند . برای تعیین مدت زمان و سرعت انیمیشن را برای آن تنظیم کنید .
 1. تابع ()slideDown تابع ()slideDown عناصر را با یک انیمیشن لغزان ظاهر می کند . به طور مشابه پارامترهای آن قابل تنظیم هستند .
 1. تابع ()slideToggle تابع ()slideToggle امکان جا به جایی بین توابع ()slideUp  و ()slideDown برای نمایش یا پنهان کردن عناصر را فراهم می کند .
 1. تابع ()animate این تابع با استفاده از یک یا چند ویژگی CSS عناصر را متحرک می کند . مانند توابع قبلی امکان تنظیم پارامترهای  speed ، easing و  callback  برای سرعت ، سرعت حالت انتقال و همچنین تعیین تابع بعدی پس از اتمام انیمیشن فعلی وجود دارد .

توجه داشته باشید که تابع ()animate نمی تواند عناصر پنهان مانند ()slideDown و ()fadeIn  را نمایش دهد .

مثال هایی از توابع جی کوئری

مثال زیر نحوه استفاده از توابع  ()slideDown()، slideUp و ()slideToggle را نشان می دهد :

    $(“#flip”).click(function(){

    $(“#panel”).slideDown();

    });

مثال زیر نحوه استفاده از توابع ()hide و ()show را نشان می دهد :

    $(“#hide”).click(function(){

    $(“p”).hide();

    });

    $(“#show”).click(function(){

    $(“p”).show();

    });

مثال زیر یک بلوک کد تابع  ( animate ) را نشان می دهد :

    $(“button”).click(function(){

    $(“div”).animate({

    left: ‘250px’,

    height: ‘+=150px’,

    width: ‘+=150px’

    });

    });

مثال زیر به کارگیری CSS را نشان می دهد:

    $(“button”).click(function(){

    $(“h1, h2, p”).toggleClass(“blue”);

    });

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش جی کوئری  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید جی کوئری هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه جی کوئری  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش جی کوئری دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار جی کوئری تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر جی کوئری را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش جی کوئری در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه جی کوئری را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
جی کوئری
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره جی کوئری به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون جی کوئری نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری جی کوئری در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری جی کوئری میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین جی کوئری بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین جی کوئری میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین جی کوئری امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه جی کوئری

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش جی کوئری و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش جی کوئری را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی جی کوئری

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش جی کوئری بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی جی کوئری میباشد .

آموزش صفر تا صد جی کوئری

آموش جی کوئری بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد جی کوئری زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری جی کوئری

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین جی کوئری

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی جی کوئری

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی جی کوئری

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده جی کوئری

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک جی کوئری

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته جی کوئری

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون جی کوئری

آزمون بین الملل

فهرست مطالب