برگزاری سمینار بین المللی ابر توسعه دهندگان جامعه PHP با حضور شرکت رنگیلتون اسپانیا و شرکت اوبری روسیه در تهران

1731 امتیاز
5/5

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

برگزاری دوره های آموزش سطح بالا و تخصصی طراحی سایت بدون کدنویسی در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بصورت کاملا آکادمیک و ترمیک ویژه متقاضیان علاقه مند به یادگیری و آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی به همراه اعطای گواهینامه بین المللی و آزمون سنجش سطح از کشور سوئیس و موسسه Certify آمریکا

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

آموزش آکادمیک

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

رشته های منعطف

دپارتمان آموزش و توسعه علوم انفورماتیک

شرایط برگزاری دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی توسط تیم انفورماتیک ایران اسکریپت در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . ایران اسکریپت بعنوان یک مرجع حرفه ای در حوزه آموزش انفورماتیک و فناوری اطلاعات با تشکیل دوره های آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به علاقه مندان به یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی ارائه میکند.

تخصصی ترین مرکز آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از فیلد های کاملا تخخصی در حوزه انفورماتیک و فناوری اطلاعات میباشد که نیاز به تجربه و تخصص بالا دارد . مجموعه ایران اسکریپت بعنوان یکی از پیشکسوتان صنعت آی تی کشور با داشتن بیش از 12000 پروژه ملی و بین المللی و همچنین با برگزاری بیش از 170 هزار رویداد آموزشی در زمینه طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در کشور میباشد.

فهرست مطالب