🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش زبان برنامه نویسی Delphi

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش زبان برنامه نویسی Delphi برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره زبان برنامه نویسی Delphi

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی Delphi

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی Delphi گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی زبان برنامه نویسی Delphi در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی زبان برنامه نویسی Delphi

دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی Delphi میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Delphi

دوره های آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Delphi در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش زبان برنامه نویسی Delphi بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Delphi

دوره های آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Delphi بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش دلفی

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی دلفی

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی Delphi و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش زبان برنامه نویسی Delphi را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش زبان دلفی
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

دوره آموزش دلفی ( DELPHI )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته زبان برنامه نویسی Delphi بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال زبان برنامه نویسی Delphi در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه زبان برنامه نویسی Delphi را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی زبان برنامه نویسی Delphi را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش زبان برنامه نویسی Delphi میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره زبان برنامه نویسی Delphi

زبان برنامه نویسی دلفی چیست و چه کاربردی دارد؟

به صورت ساده ، زبان برنامه نویسی دلفی یک محیط نرم ‌افزاری توسعه یافته برای برنامه‌ های مخصوص ویندوز مایکروسافت می باشد.

زبان برنامه نویسی دلفی Delphi یا به بیانی ویژوال پاسکال بستری برای توسعه نرم ‌افزار می باشد که شرکت بورلند آن را تولید کرده‌ است و بعد ها توسط امبارکادرو خریداری شد.

دلفی برای زبان PHP

دلفی برای PHP یکIDE  برای PHP می باشد . که عملکرد صحیح RAD را فراهم می‌کند . این ویژگی‌ های دلفی یا Visual basic از طرف طراح ، اصلاح کننده خطا ( بنا شده بر خدمات دهنده شبکه ) ، شبیه می باشند . این ها همچنین شامل کتابخانه VCL که به PHP منتقل شده ‌است می‌ باشد .

برای حمایت از ویژگی ‌های  Web۲ شبیه  AJAX، آن را به یک IDE مخصوص و منحصر به ‌فرد تبدیل کرده ‌است.

این محصول در ۲۰ مارس ۲۰۰۷ معرفی گردید و برQadram Qstudio  نیز بنا  شده است ، که CodGear الان کاملاً و به صورت انحصاری مالک آن است .

مزیت ‌های زبان برنامه نویسی دلفی چیست ؟

دلفی یک زبان برنامه ‌نویسی قوی سطح بالا می باشد . که در اصل بر مبنای زبان برنامه ‌نویسی طراحی شده پاسکال ایجاد گردیده ‌است . دلفی بر خلاف پاسکال ابتدا برای اهداف تحصیلی طراحی نشد.

اضافه بر ویژگی‌های زبان‌ های سطح بالا ، برنامه ‌نویسی سطح پایین نیز با فعال شدن اسمبلر و به وسیله کدهای دستورالعمل پردازنده نیز ممکن می باشد . ویژگی‌ های شی گرایی زبان فقط چند ریختی بر مبنای کلاس و رابطکه باعث می گردد برنامه با وضوح بهتری در ظاهر یک برنامه نوشته شده به چند زبان نوشته شود ، اجازه و استفاده چند ارثی داده شده است. کلاس‌ های خودی ، اولین اشیاء کلاس هستند.

اشیا در حقیقت به اشیا مراجعه می‌ کنند ( مانند جاوا ) که دلفی به ‌طور ضمنی ارجاع می‌ دهد ، پس به اختصاص دادن حافظه برای اشاره گرها به اشیاء توسط خودمان یا تکنیک ‌های مشابه آن در زبان ‌های دیگر نیازی وجود ندارد.

در آن جا مراجع اختصاصی که نوع رشته دارند وجود دارد . ( به خوبی رشته‌ های نا متناهی ) ترجیح این است که نسبت به توابع ، رشته ‌ها به وسیله علامت + می ‌توانند ملحق گردند. برای آن دسته از انواع رشته ‌ای اختصاص داده شده ، مدیریت حافظه توسط خودمان لازم نیست ، بلکه مدیر حافظه این را نیز مدیریت می‌ کند.

مدیر حافظه پیشرفته که توسط Borland Developer Studio ۲۰۰۶ معرفی گردیده ‌است ، توابعی را برای اختصاص دادن حافظه فراهم می‌ کنند . زبان برای پیشرفته سازی‌ های بعدی مناسب است و از IDE جامع آمده ‌است . دلفی با یک رابط گرافیکی بزرگ به اسم VCL ارتباط خوبی دارد ، که شامل خیلی از کدهای منبع آن است . سوم اجزا حزب ( معمولاً با منبع کامل قانون ) موجود در بازار هم به منزله تقویت ide یا برای سایر کارهای دلفی مربوط به توسعه ‌است . IDE  شامل واسط گرافیکی برای محلی سازی و ترجمه برنامه‌ های ایجاد شده است که می ‌تواند به یک مترجم گسترش داده شود ، بدون نیاز به هزینه اضافی . رابط گرافیکی حالتی را پیش می ‌آورد که نسخه‌ های قدیمی به نسخه‌ های جدید دلفی ، تبدیل شوند.

کتابخانه‌ های دسته سوم می ‌توانند از طریق فروشنده یا قابلیت‌ های کامپایل دوباره برنامه را ارتقا داده شوند.  VCL سازگار کننده قدیمی ای بود از تزریق وابستگی یا کنترل معکوس می باشد . VCL یک مدل با قابلیت استفاده دوباره ، خبره و توسعه پذیر با ارتقا دهنده هاست . با کمک کننده کلاس ، می ‌توانید عملکرد هسته RTL  و کلاس‌ های VCL را بدون تغییر دادن منبع اصلی کد تغییر داد . بهینه‌ سازی سریع ، آسان و ساده انتقال کامپایلری می ‌تواند به برنامه اجرایی تبدیل کند . CLX بیش تر پشتیبانی نشد چون Kylix از رده خارج گردید .

معایب زبان دلفی

دلفی درون خود ، یک ابزار گذر از پایگاه نیست . اما Delphi.NET برای چارچوب ‌های گرافیکی .NET کامپایل می ‌کند ، که برای پایگاه ‌های گذار با چند تنظیم کد منبع    pre.NET  اصل طراحی شده ‌است . محصول  Kylix ، که انتقال برنامه ‌ها را به لینوکس امکان می ‌بخشد ، خیلی به فروش نرفت .  هر نسخه جدید دلفی سعی در سازگاری با نسخ قبلی دارد . که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا کدهای ارث برده شده را بسازند ، بدون این که در توابع و رابط‌ ها مشکلی پیش بیاید . اما بعضی از ارتقا دهندگان احساس می ‌کنند این توجه به سازگاری با قبل از تحول در دلفی جلوگیری کند ، و باعث کهنگی و از رده خارج شدن تصمیمات طراحی در کتابخانه ‌های استاندارد کلاس ( VCL/RTL ) شود.

نام زبان دلفی

دلفی در اصل پروژه تحقیقاتی محرمانه ‌ای بوده است که در Borland منجر به محصولی شد که AppBuilder نامیده می‌ شد . کمی قبل از اولین انتشار AppBuilderاز طرف Borland، Novell AppBuilder  منتشر شد ، که Borland را در نیاز اسمی جدید رها کرد.

بعد از تلاش‌ و کوشش های بسیار زیاد بالاخره نام دلفی غلبه کرد . توسعه دهنده Danny Thorpe  که نام دلفی را با مرجع Oracle at Delphi انتخاب کرده است ، یکی از اهداف اصلی دلفی تأمین اتصال پایگاه داده با برنامه ‌نویس به عنوان یک ویژگی کلیدی بود و بسته پایگاه داده‌ ای رایج در آن زمان Oracle database بود ؛ پس « اگر می‌ خواهید با Oracle  صحبت کنید ، به دلفی بروید. (البته این یک ضرب ‌المثل یونانی قدیمی می باشد) » همین‌ گونه که توسعه ادامه یافت ، نام بر آن‌ ها رشد کرد و حمایت Borland نیز از نام دلفی بیش تر گردید.

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید زبان برنامه نویسی Delphi هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه زبان برنامه نویسی Delphi  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش زبان برنامه نویسی Delphi دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار زبان برنامه نویسی Delphi تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی Delphi را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش زبان برنامه نویسی Delphi در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه زبان برنامه نویسی Delphi را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
زبان برنامه نویسی Delphi
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره زبان برنامه نویسی Delphi به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون زبان برنامه نویسی Delphi نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Delphi در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری زبان برنامه نویسی Delphi میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین زبان برنامه نویسی Delphi بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین زبان برنامه نویسی Delphi میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Delphi امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه زبان برنامه نویسی Delphi

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش زبان برنامه نویسی Delphi و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش زبان برنامه نویسی Delphi را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی Delphi

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش زبان برنامه نویسی Delphi بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی زبان برنامه نویسی Delphi میباشد .

آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی Delphi

آموش زبان برنامه نویسی Delphi بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی Delphi زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Delphi

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Delphi

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی زبان برنامه نویسی Delphi

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی Delphi

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده زبان برنامه نویسی Delphi

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک زبان برنامه نویسی Delphi

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی Delphi

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون زبان برنامه نویسی Delphi

آزمون بین الملل

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با زبان برنامه نویسی Delphi

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت