🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش زبان برنامه نویسی ++C

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش زبان برنامه نویسی ++C برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره زبان برنامه نویسی ++C

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی ++C

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی ++C گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی زبان برنامه نویسی ++C در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی زبان برنامه نویسی ++C

دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی ++C میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری زبان برنامه نویسی ++C

دوره های آموزش حضوری زبان برنامه نویسی ++C در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش زبان برنامه نویسی ++C بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی ++C

دوره های آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی ++C بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش سی پلاس پلاس

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی ++C و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش زبان برنامه نویسی ++C را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش زبان سی پلاس پلاس
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

دوره آموزش سی پلاس پلاس ( ++C )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته زبان برنامه نویسی ++C بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال زبان برنامه نویسی ++C در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه زبان برنامه نویسی ++C را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی زبان برنامه نویسی ++C را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش زبان برنامه نویسی ++C میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره زبان برنامه نویسی ++C

C++ چیست و چه کاربردی دارد؟

سی‌ پلاس پلاس یک زبان برنامه ‌نویسی است که ویژگی ‌های برنامه ‌نویسی شی گرا و دستوری را دارد . همچنین از این زبان به عنوان یک زبان سطح میانی نیز گفته می شود .

سی‌ پلاس پلاس توسط فردی به نام بی‌یارنه استراس‌تروپ ( Bjarne Stroustrup ) از سال 1979 در آزمایشگاه بِل توسعه داده شد .

 سی‌ پلاس پلاس در ابتدا از سال 1985 معرفی شد و زبانی کامپایلری ، همه ‌منظوره ، با نوع ایستا ( statically typed ) ، حساس به حروف کوچک و بزرگ ( case sensitive ) و برنامه‌نویسی آزادانه است . سی پلاس پلاس از برنامه‌ نویسی رویه ای ( procedural ) ،‌ شی‌گرایی ( object-oriented ) و عمومی ( generic ) پشتیبانی می‌ کند و کتابخانه‌ ای استاندارد دارد که شامل مجموعه ‌ای از توابع برای دستکاری فایل ‌ها و متد‌ها برای ساختار‌های داده و غیره است .

کاربرد‌ های زبان برنامه نویسی C++

مزایای زیادی برای استفاده از زبان C++ برای توسعه‌ نرم ‌افزار‌های کاربردی وجود دارند و خیلی از نرم ‌افزار ‌های تولیده شده بر اساس این زبان به دلیل ویژ‌گی‌ ها و امنیتش توسعه داده شده ‌اند . در ادامه به کاربرد‌های C++ می ‌پردازیم.

برنامه ‌های کابردی(Applications)

C++ برای توسعه‌ نرم‌ افزار‌های جدید مورد استفاده قرار می گیرد . سی پلاس پلاس در نرم ‌افزار‌های کاربردی بر اساس رابط کاربری گرافیکی مانند فوتوشاپ و موارد دیگر به وفور استفاده شده است . بسیاری از نرم‌ افزار‌های کابردی سیستم اَدوبی مانند Illustrator ،‌Adobe premiere ،Image ready  در C++ توسعه داده شده اند .

بازی ‌سازی (Games) با سی پلاس پلاس

این زبان همچنین برای توسعه‌ بازی‌ ها (developing games) استفاده شده است و از پس پیچیدگی ‌های بازی ‌های سه‌ بعدی برآمده و در مصرف بهینه‌ منابع به کمک آمده است . زبان سی‌ پلاس پلاس امکان بازی کردن به صورت چنده ‌نفره با شبکه را پشتیبانی می‌ کند .

انیمیشن (Animation)

نرم ‌افزار های انیمیشنی زیادی با کمک زبان C++ توسعه‌ داده شده ‌‌اند . نرم ‌افزارهای 3D animation ، modeling  simulation ، rendrering از جمله این نرم ‌افزار ها هستند .

مرورگر‌های وب  (Web Browser)

این زبان برای توسعه‌ مرورگر‌ها نیز استفاده شده است. سی پلاس پلاس برای توسعه‌ مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) و Mozilla Internet browser Firefox استفاده شده است . برخی از نرم ‌افزار‌ها در C++ نوشته شده ‌اند که مرورگر گوگل کروم Chrome  یکی از آن‌ هاست . موزیلا نرم ‌افزار دیگری هم دارد که در C++ نوشته شده که نام آن email client Mozilla Thunderbird  است . سی‌ پلاس پلاس همچنین موتور رندر (rendering engine) برای پروژه‌های متن باز گوگل و موزیلا فایرفاکس است.

دسترسی به بانک اطلاعاتی (Database Access)

این زبان همچنین برای توسعه‌ی نرم‌افزار بانک‌ اطلاعاتی یا نرم‌افزار بانک اطلاعاتی متن‌باز استفاده شده است. مثالی در این مورد، بانک اطلاعاتی MySQL است، که یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزار‌های مدیریت بانک‌ اطلاعاتی است و به طور گسترده در سازمان‌ها یا در میان توسعه‌دهندگان استفاده شده است. این به صرفه‌جویی در زمان، پول، سیستم‌های کسب و کار و بسته‌های نرم‌افزاری کمک می‌کند. بانک‌های اطلاعاتی دیگری وجود دارند که به طور پایه در برنامه‌های کابردی استفاده شده که Wikipedia ،‌Yahoo ،youtube و غیره هستند. مثال دیگر Bloomberg RDBMS است که به فراهم کردن اطلاعات مالی بلا‌درنگ (‌real-time) برای سرمایه‌گذاران کمک می‌کند. Bloomberg RDBMS عمدتا در C++ نوشته شده است که دسترسی به بانک‌ اطلاعاتی را سریع یا اطلاعات در رابطه با کسب و کار و امور مالی را دقیق و درست تحویل می‌دهد.

دسترسی به رسانه  (Media Access)

 سی پلاس پلاس برای ایجاد پخش‌کننده‌ رسان ه، مدیریت فایل‌ های ویدیویی و صوتی استفاده می گردد . مثلا ، پخش‌ کننده‌ رسانه  Winamp است که در زبان C++ توسعه داده شد که به ما اجازه‌ این را می ‌دهد که از شنیدن موسیقی لذت ببریم به فایل‌ هایی ویدیویی و صوتی دسترسی و آن‌ ها را به اشتراک بگذاریم.

کامپایلر‌ها (Compilers)

بیش تر کامپایلر‌ها اکثربا زبان C++ نوشته شده‌ اند .  کامپایلر‌هایی که برای کامپایل کردن زبان‌ های دیگر مانند سی‌ شارپ  (#C) ، جاوا (Java) و غیره استفاده شده ‌اند ، با زبان C++ نوشته‌ شده ‌اند . سی‌ پلاس پلاس در توسعه‌ این زبان‌ ها نیز استفاده شده است . این زبان مستقل از پلتفرم (platform-independent) و قادر به ساخت و ایجاد نرم ‌افزار‌های مختلف است .

سیسم‌ عامل ‌ها (Operating Systems)

C++  همچنین برای توسعه‌ زیاد تر سیستم ‌عامل‌ ها برای مایکروسافت و قسمت‌ های کمی از سیستم عامل اپل استفاده می شود . مایکروسافت ویندوز 95، 98، 2000، XP ،Office ،Internet Exlorer و Visual studio، سیستم عامل موبایل Symbian اکثرا تنها با زبان C++ نوشته‌ شده ‌اند .

اسکن  (Scanning)

نرم ‌افزار‌هایی مانند film scanner یا camera scanner هم با زبان برنامه نویسی   C++  توسعه‌ داده شده ‌اند . این زبان برای توسعه‌ تکنولوژی PDF برای چاپ اسناد ، تبادل اسناد ، آرشیو سند و همچنین نشر کردن اسناد استفاده می گیرد .

کاربرد‌های دیگر (Other Uses)

سی‌ پلا‌س پلاس برای پزشکی و نرم ‌افزار‌های مهندسی و سیستم‌ های طراحی کامپیوتری نیز استفاده شده است ؛ به طور مثال نرم افزارهایی چون : سیستم   ‌MRI، سیستم ‌های CAM که بیشتر در بیمارستان ‌ها ، ادارات دولتی و . . . مورد استفاده قرار می گیرد .

به طور کلی هنگامی که کارایی در توسعه نرم ‌افزار مورد نظر قرار می‌ گیرد،  زبان سی‌ پلاس پلاس به عنوان اولین زبان ترجیح‌ داده شده در میان توسعه ‌دهندگان در نظر گرفته می ‌شود .

خلاصه

سی‌ پلاس پلاس اولین زبان برای هر توسعه‌ دهنده ‌ای برای شروع است که علاقمند به کار کردن با زبان ‌های برنامه ‌نویسی است . این زبان برای یادگیری در شرایط مفاهیم پایه زبان آسان است.

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید زبان برنامه نویسی ++C هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه زبان برنامه نویسی ++C  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار زبان برنامه نویسی ++C تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی ++C را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش زبان برنامه نویسی ++C در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه زبان برنامه نویسی ++C را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
زبان برنامه نویسی ++C
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره زبان برنامه نویسی ++C به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون زبان برنامه نویسی ++C نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی ++C در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری زبان برنامه نویسی ++C میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین زبان برنامه نویسی ++C بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین زبان برنامه نویسی ++C میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین زبان برنامه نویسی ++C امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه زبان برنامه نویسی ++C

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش زبان برنامه نویسی ++C و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش زبان برنامه نویسی ++C را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی ++C

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش زبان برنامه نویسی ++C بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی زبان برنامه نویسی ++C میباشد .

آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی ++C

آموش زبان برنامه نویسی ++C بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی ++C زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی ++C

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی ++C

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی زبان برنامه نویسی ++C

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی ++C

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده زبان برنامه نویسی ++C

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک زبان برنامه نویسی ++C

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی ++C

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون زبان برنامه نویسی ++C

آزمون بین الملل

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با زبان برنامه نویسی ++C

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت