🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره طراحی سایت بدون کدنویسی

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی طراحی سایت بدون کدنویسی

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای طراحی سایت بدون کدنویسی گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی

دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری طراحی سایت بدون کدنویسی

دوره های آموزش حضوری طراحی سایت بدون کدنویسی در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین طراحی سایت بدون کدنویسی

دوره های آموزش آنلاین طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: طراحی سایت بدون کدنویسی
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با طراحی سایت بدون کدنویسی

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت

ایا دوره طراحی سایت بدون کدنویسی برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره طراحی سایت بدون کدنویسی بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره طراحی سایت بدون کدنویسی چقدر است؟

طول دوره طراحی سایت بدون کدنویسی با توجه به سطح آموزشی کلاس تعیین میشود . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت طراحی سایت بدون کدنویسی شرکت نمایید که بصورت فشرده و ظرف مدت 6 الی 7 روز برزار میشود. شما همچنین میتوانید در دوره های اموزشی انلاین شرکت نمایید.

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره طراحی سایت بدون کدنویسی وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی طراحی سایت بدون کدنویسی که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید . لازم به ذکر است دوره های خصوصی دارای هزینه بالاتری نسبت به دوره های عمومی هستند.

ساعات برگزاری دوره طراحی سایت بدون کدنویسی به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره اموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره طراحی سایت بدون کدنویسی با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی مجموعه ایران اسکریپت امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت بصورت آنلاین برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری طراحی سایت بدون کدنویسی که در محل آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های اموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره طراحی سایت بدون کدنویسی میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای طراحی سایت بدون کدنویسی ویژه شهرستانی ها چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره اموزش طراحی سایت بدون کدنویسی حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در پروژه های خود استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره طراحی سایت بدون کدنویسی چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره طراحی سایت بدون کدنویسی در مجموعه ایران اسکریپت بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.