🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی برنامه نویسی شبکه بلاکچین

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای برنامه نویسی شبکه بلاکچین گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی برنامه نویسی شبکه بلاکچین در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی برنامه نویسی شبکه بلاکچین

دوره آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری برنامه نویسی شبکه بلاکچین

دوره های آموزش حضوری برنامه نویسی شبکه بلاکچین در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین برنامه نویسی شبکه بلاکچین

دوره های آموزش آنلاین برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش بلاکچین

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با برنامه نویسی شبکه بلاکچین

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت

ایا دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین چقدر است؟

طول دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین با توجه به سطح آموزشی کلاس تعیین میشود . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت برنامه نویسی شبکه بلاکچین شرکت نمایید که بصورت فشرده و ظرف مدت 6 الی 7 روز برزار میشود. شما همچنین میتوانید در دوره های اموزشی انلاین شرکت نمایید.

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی برنامه نویسی شبکه بلاکچین وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی برنامه نویسی شبکه بلاکچین که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید . لازم به ذکر است دوره های خصوصی دارای هزینه بالاتری نسبت به دوره های عمومی هستند.

ساعات برگزاری دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره اموزشی برنامه نویسی شبکه بلاکچین چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی مجموعه ایران اسکریپت امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت بصورت آنلاین برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری برنامه نویسی شبکه بلاکچین که در محل آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های اموزشی برنامه نویسی شبکه بلاکچین بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای برنامه نویسی شبکه بلاکچین ویژه شهرستانی ها چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره اموزش برنامه نویسی شبکه بلاکچین حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در پروژه های خود استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره برنامه نویسی شبکه بلاکچین در مجموعه ایران اسکریپت بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.