🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش زبان برنامه نویسی اسکالا برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره زبان برنامه نویسی اسکالا

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی اسکالا

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی اسکالا گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی زبان برنامه نویسی اسکالا در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی زبان برنامه نویسی اسکالا

دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری زبان برنامه نویسی اسکالا

دوره های آموزش حضوری زبان برنامه نویسی اسکالا در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی اسکالا

دوره های آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش اسکالا

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی اسکالا

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش زبان اسکالا
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

دوره آموزش اسکالا ( Scala )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال زبان برنامه نویسی اسکالا در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه زبان برنامه نویسی اسکالا را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی زبان برنامه نویسی اسکالا را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره زبان برنامه نویسی اسکالا

زبان اسکالا _ Scala چیست و چه کاربردی دارد؟

زبان برنامه نویسی اسکالا برگ برنده ‌های بسیاری در مقابل اغلب زبان ‌های برنامه ‌نویسی سطح بالا همچون Java را دارا است . اما یکی از مهم‌ ترین دلایل مزیت این زبان برنامه نویسی نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی ، اصطلاحاً Multi Paradigm  بودن این زبان است که توانسته نظر بسیاری از دولوپرها را به خود جلب کند. که در ادامه به معرفی بیش تر اسکالا و کاربردهای آن پرداخته ایم.

قابلیت ترکیب اسکالا با جاوا

یکی دیگر از مزیت‌ های زبان برنامه نویسی اسکالا ، قابلیت ترکیب آن با زبان جاوا است . بدین صورت که ، برنامه ‌های نوشته‌ شده با اسکالا را می ‌توان در ماشین مجازی جاوا ( JVM ) اجرا کرد . همچنین دولوپرهای اسکالا می ‌توانند به‌ سادگی در کد خود از کدهای جاوا نیز استفاده کنند ؛ بدین معنا که دولوپرهای زبان اسکالا می‌توانند از کتابخانه های موجود در زبان جاوا به طور مستقیم در توسعه نرم‌ افزارهای خود استفاده کنند (در ضمن ، این امکان نیز برای دولوپرها فراهم شده است تا بتوانند کدهای اسکالا را از جاوا فراخوانی کرده و به‌ سادگی بخشی از برنامه خود را به زبان اسکالا و بخشی دیگر را با جاوا بنویسند و به همین دلیل ، بسیاری از دولوپرهای زبان جاوا به برنامه ‌نویسی با اسکالا روی می ‌آورند و این یک روش عالی برای ایشان است تا بتوانند از سال ‌ها تجربه خود در کدنویسی جاوا استفاده کرده و تبدیل به یک دولوپر اسکالای حرفه‌ای در بازار کار شوند.)

به‌ طور کلی ، قابلیت ترکیب کدهای اسکالا با جاوا موجب می گردد تا پلتفرم اسکالا پتانسیل بالایی به‌ منظور تبدیل شدن به زبان برنامه ‌نویسی اصلی کسب ‌و کارهای مختلف را داشته باشد ، زیرا بسیاری از پروژه ‌های بزرگ به زبان جاوا نوشته‌ شده ‌اند و بسیاری از دولوپرها نیز در حال کدنویسی با این زبان هستند.

صریح و واضح بودن زبان اسکالا

اگر بخواهیم زبان اسکالا را با زبانی مانند جاوا مقایسه کنیم ، اسکالا زبان بسیار قابل‌ فهم ‌و درک تری است و همچنین کدهایی که با زبان اسکالا نوشته‌ می شوند ، کاربردی هستند که همین مسئله نیز موجب می گردد تا دولوپرهای جاوا بیش تر به یادگیری زبان اسکالا علاقه‌ مند شوند .

به طور مثال ، در ادامه یک اصطلاحاً POJO در هر دو زبان خواهیم ساخت که از آن طریق به‌ راحتی می‌توان تفاوت بین کدنویسی در این دو زبان را مشاهده کرد . در ادامه خواهید دید که ، برای کدنویسی این برنامه در اسکالا تنها چند خط کد لازم است ولی در جاوا تعداد خطوط بیش تری لازم است به طوری که در جاوا داریم :

public class User {

    private String name;

    private List orders;   

    public User() {

        orders = new ArrayList();

    }

    public String getName() {

        return name;

    }

    public void setName(String name) {

        this.name = name;

    }

   

    public List getOrders() {

        return orders;

    }

       public void setOrders(List orders) {

        this.orders = orders;

    }

}

public class Order {

    private int id;

    private List products;

       public Order() {

        products = new ArrayList();

    }

       public int getId() {

        return id;

    }

   

    public void setId(int id) {

        this.id = id;

    }

       public List getProducts() {

        return products;

    }

   

    public void setProducts(List products) {

        this.products = products;

    }

}

public class Product {

    private int id;

    private String category;

       public int getId() {

        return id;

    }

       public void setId(int id) {

        this.id = id;

    }

       public String getCategory() {

        return category;

    }

       public void setCategory(String category) {

        this.category = category;

    }

}

اما نمونه کد فوق در اسکالا به صورت زیر است :

class User {

    var name: String = _

    var orders: List[Order] = Nil

}

class Order {

    var id: Int = _

    var products: List[Product] = Nil

}

class Product {

    var id: Int = _

    var category: String = _

}

البته زبان جاوا به‌ واسطه ویژگی ‌های اضافه‌ شده به نسخۀ 8 آن کمی بهبود یافته است ( اما این ویژگی‌ ها در این مثال به کار برده نشده ‌اند ) . با این حال ، اسکالا در کدنویسی‌ های مختصر و تمیز ، همچنان رتبه بالاتری نسبت به جاوا دارد .

فرصت ‌های شغلی بهتر برای زبان اسکالا

برنامه ‌نویسان همواره در حال یادگیری تکنولوژی‌ ها و فریمورک ‌های جدید هستند به این دلیل که قصد به دست آوردن یک شغل خوب را دارند و همچنین بر این عقیده ‌اند که رشد حرفه ‌ای در یادگیری تکنولوژی‌های جدید است . در همین راستا ، یادگیری زبان برنامه‌نویسی اسکالا مطمئناً موجب می گردد تا دولوپرها مهارت‌ هایی را کسب کنند که خواهان بیش تری در بازار کار دارند . در حال حاضر نیز این زبان توسط شرکت‌های بزرگی همچون Twitter ،LinkedIn ،Foursquare  و Quora مورد استفاده قرار می ‌گیرد .

در بعضی از فریمورک ‌های وب نیز از زبان اسکالا استفاده شده است ؛ مثلا ، وب ‌سایت Quora  فریمورک اختصاصی خود را با زبان اسکالا توسعه داده است که همین موجب می‌گردد تا به نظر رسد که تمام شرایط برای این که زبان اسکالا به‌ عنوان جایگزین خوب برای زبان جاوا تبدیل شود ، مهیا است .

سینتکس دقیق زبان اسکالا

با وجود اینکه سینتکس زبان جاوا قابل ‌فهم و درک است، اما یکی از بزرگ‌ ترین عیبی که دارد الزام نوشتن تعداد خط کد زیاد و تکرار آن ‌ها به‌ منظور انجام کاری کوچک است اما این در حالی است که در زبان اسکالا یکسری بنچ ‌مارک ( استاندارد ) جدید معرفی شده است تا سینتکس این زبان هم مختصر و کوتاه و همچنین خوانا باشد . کامپایلر اسکالا که تحت عنوان Scalac شناخته می‌شود ، بسیار هوشمند بوده و می‌تواند توابعی همچون ()toString() ،equals() ،hasCode و توابع دیگر را برای کد دولوپر تولید کند .

در ادامه ، دو بلوک کد از کلاسی یکسان را آورده ‌ایم . این کلاس هم با زبان جاوا و هم با اسکالا نوشته‌ شده‌ است تا تفاوت ‌های کاملا آشکار آن ‌ها را مشاهده کنید . به عنوان نمونه در زبان جاوا داریم :

public class Book {

    private final String name;

    private final double price;

    public Star(String name, double price) {

        this.name = name;

        this.price = price;

    }

    @Override

    public int hashCode() {

        int hash = 7;

        hash = 23 * hash + Objects.hashCode(this.name);

        return hash;

    }

    @Override

    public boolean equals(Object obj) {

        if (obj == null) {

            return false;

        }

        if (getClass() != obj.getClass()) {

            return false;

        }

        final Test other = (Test) obj;

        if (!Objects.equals(this.name, other.name)) {

            return false;

        }

        if (Double.doubleToLongBits(this.price) != Double.doubleToLongBits(other.price)) {

            return false;

        }

        return true;

    }

    @Override

    public String toString() {

        return “Test{” + “name=” + name + “, price=” + price + ‘}’;

    }

}

 

اما همین کار را می‌ توان با استفاده از Case Class اسکالا به‌ راحتی و به صورت زیر انجام داد :

case class Book(name: String, price: double)

همچنین دولوپرها می‌توانند از لایبرری Lombok ( یکی از مهم ‌ترین لایبرری ‌ها برای دولوپرهای جاوا ) به‌ منظور حذف کدهای تکراری مربوط به توابعی همچون ()getters() ،setters()  ، equals()  ،hashCode  و ()toString استفاده نماییند ؛ به طور قطع ، لایبرری Lombok قادر است به طور خودکار این توابع را برای دولوپرها فراخوانی کند .

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید زبان برنامه نویسی اسکالا هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه زبان برنامه نویسی اسکالا  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار زبان برنامه نویسی اسکالا تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی اسکالا را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش زبان برنامه نویسی اسکالا در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه زبان برنامه نویسی اسکالا را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
زبان برنامه نویسی اسکالا
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره زبان برنامه نویسی اسکالا به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون زبان برنامه نویسی اسکالا نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی اسکالا در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری زبان برنامه نویسی اسکالا میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین زبان برنامه نویسی اسکالا میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین زبان برنامه نویسی اسکالا امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه زبان برنامه نویسی اسکالا

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش زبان برنامه نویسی اسکالا و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش زبان برنامه نویسی اسکالا را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی اسکالا

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی زبان برنامه نویسی اسکالا میباشد .

آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی اسکالا

آموش زبان برنامه نویسی اسکالا بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی اسکالا زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی اسکالا

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی اسکالا

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی زبان برنامه نویسی اسکالا

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی اسکالا

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده زبان برنامه نویسی اسکالا

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک زبان برنامه نویسی اسکالا

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی اسکالا

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون زبان برنامه نویسی اسکالا

آزمون بین الملل

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با زبان برنامه نویسی اسکالا

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت