🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش زبان برنامه نویسی Perl

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش زبان برنامه نویسی Perl برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره زبان برنامه نویسی Perl

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی Perl

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی Perl گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی زبان برنامه نویسی Perl در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی زبان برنامه نویسی Perl

دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی Perl میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Perl

دوره های آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Perl در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش زبان برنامه نویسی Perl بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Perl

دوره های آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Perl بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش پرل

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی پرل

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی Perl و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش زبان برنامه نویسی Perl را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش زبان پرل
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

دوره آموزش پرل ( PERL )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)
برگزاری دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته زبان برنامه نویسی Perl بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال زبان برنامه نویسی Perl در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه زبان برنامه نویسی Perl را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی زبان برنامه نویسی Perl را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش زبان برنامه نویسی Perl میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- مروری بر ……(برای مثال زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت)

2- آموزش مفاهیم و اصطلاحات پایه و تخصصی …….. (برای مثال جاوا اسکریپت)

3- 

4-  

1- اینجا تایپ کنید

2- 

3- 

درباره زبان برنامه نویسی Perl

زبان برنامه نویسی پرل PERL چیست و چه کاربردی دارد؟

زبان برنامه نویسی پرل ( PERL ) با ساختاری مشابه زبان C یک زبان شی گرا ، همه منظوره ، سطح بالا و سمت سرور محسوب می شود . این زبان در سال 1987 منتشر شده و معنی لغوی آن مرواید است .  زبان پرل در اکثر سیستم عامل ها کاربرد داشته و برای فایل های نوشتنی مورد استفاده قرار می گیرد .

افزادی که با زبان برنامه نویسیphp  کار کرده اند می توانند به راحتی این زبان را یاد گیرند . لازم به ذکر است پیش نیاز این زبان  Unix shell و C تسلط لازم را داشته باشید .

از این زبان برای نوشتن اپلیکیشن های موبایل نیز می توان استفاده کرد . این زبان در رابطه با سیستم عامل IOS نیز هنوز در حال بروز رسانی و توسعه می باشد .

برای مثال فریم ورک های معروفی برای نوشتن اپلیکیشن های  IOS مانند Mojo ،Dancer ،Catalyst به وسیله ی زبان پرل طراحی شده اند . توضیحات بیش تر در ادامه مطلب ، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

معرفی زبان برنامه نویسی Perl

زبان برنامه نویسی Perl به طور وسیعی ساختار خود را از زبان C و Shell Script و Sed گرفته و خصوصیات آن ها را دارد . این زبان همچنین قدرت بسیار بالایی را در پردازش متن داراست (به طور مثال می تواند یک رشته را ایجاد کند و به عنوان یک فرمان سیستمی اجرا کند) .

برخی از دلایل انتخاب زبان برنامه نویسی PERL

مهم ترین علت یادگیری این زبان پرل استفاده آسان از آن است . همچنین افرادی که با حجم بالای کد نویسی در زبان برنامه نویسی C دچار مشکل شده اند می توانند از این زبان استفاده کنند .

حوزه های کاربردی پرل

از این زبان در حوزه های زیر مورد استفاده می گیرد :

فناوری هوش مصنوعی

ژنتیک

نظامی

تحقیقاتی

صنعتی

اتوماسیون

بیوانفورماتیک

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن

طراحی بازی ها

شما در همه ی این زمینه هایی که نام برده می توانید با استفاده از زبان پرل فعالیت داشته باشید .

برنامه نویسی Perl و اکسپلویت ها

نوشتن اکسپلوییت‌ ها و کدهای مخرب یکی از کاربردهای مهم زبان برنامه‌ نویسی پرل است . این زبان برنامه‌ نویسی پیشینه ‌ای قدیمی در یونیکس دارد . به ‌طوری‌ که زبان پرل را زبانی جدا نشدنی از یونیکس می ‌دانند . اما عمر آن در ویندوز به ۷ سال هم نمی ‌رسید .

کاربرد زبان برنامه نویسی  Perl

زبان برنامه نویسی Perl یا پرل امروزه در زمینه‌ های هوش مصنوعی ، ژنتیک ، نظامی ، تحقیقاتی ، صنعتی به طور گسترده ‌ای کاربرد دارد . نوشتن یک بانک اطلاعاتی ، صفحه‌ گسترده یا یک وب‌ سرور شاید با پرل کار عاقلانه ‌ای به نظر نرسد ، ولی امکان پذیر است .

ویژگی های زبان برنامه نویسی  Perl

به طور گسترده ای ساختار کلی Perl از زبان C به دست می آید . این زبان همچنین ویژگی های برنامه نویسی Shell Script را داراست. در Perl همه متغیر ها با Siglis های پیشنهادی مشخص شده اند که به متغیر ها اجازه می دهند به طور مستقیم در رشته ها تکرار شوند. Perl لیست ها را از Lisp، هش ها (hashes) را از AWK و عبارات منظم را از sed می گیرد. این کار ها باعث ساده سازی و تسهیل بسیاری از تجزیه و تحلیل ها، پردازش متن ها و وظایف مدیریت داده ها می شود.

طراحی زبان برنامه نویسی  Perl

طراحی زبان برنامه نویسی Perl می تواند به عنوان پاسخ به سه رشته گسترده ی هزینه های سخت افزاری سقوط ، افزایش هزینه های کار و بهبود تکنولوژی کامپایلر در صنعت کامپیوتر شناخته گردد . بسیاری از زبان های رایج قبلی مانند Fortran و C به منظور استفاده کار امد از سخت افزار رایانه های گران قیمت استفاده می شوند . در مقابل Perl به گونه ای طراحی شده تا برنامه نویسان کامپیوتر بتوانند برنامه ها را سریع تر و راحت تر بنویسند . این زبان همچنین ویژگی های خاصی را داراست که باعث می شود تا نیاز برنامه نویس به استفاده از پردازنده و حافظه کاهش یابد.

نمونه کد های برنامه نویسی با زبان  Perl

در نمونه‌ های قبل تر زبان پرل برای نوشتن در برنامه به صورت زیر عمل می ‌گردیده است :

# !/usr/bin/perl

print “Hello world!”;

اما در نمونه ‌های جدیدتر پرل که از دستور ​say​ پشتیبانی می‌ کردد یک روش دستور به صورت زیر است :

# !/usr/bin/perl

use 5.01;

say “Hello world!”;

همچنین برای نوشتن بهتر کد برنامه نیاز به کارهای بیش تری مثل اضافه کردن ​use strict;​ و ​use warnings;​ به برنامه است  :

use strict;

use warnings;

print “Hello World!\n”;

این کدی که در پایین تر آورده شده نمونه پیچیده تری از برنامه پرل است که به صورت معکوس ثانیه‌ ها را تا محدوده مورد نظر می‌ شمارد .

#!/usr/bin/perl

use strict;

use warnings;

use IO::Handle;

my ( $remaining, $total );

$remaining = $total = shift(@ARGV);

STDOUT->autoflush(1);

while ( $remaining ) {

    printf ( “Remaining %s/%s \r”, $remaining–, $total );

    sleep 1;

}

print “\n”;

مفسر پرل می‌ تواند به عنوان اجرای دستورهای یک خطی از طریق خط دستور نیز به کار رود . مثال زیر می ‌تواند عبارت “Bob” را در تمام فایل هایی که پسوند “txt.” دارند و در پوشه برنامه فعلی قرار گرفته ‌اند را به “Robert” تبدیل کند.  ( در صورت اجرا در محیط مناسب مانند  Bash)

$ perl -i.bak -lp -e ‘s/Bob/Robert/g’ *.txt

دلیل استفاده از زبان برنامه نویسی  Perl

اصولا زبان برنامه نویسی perl در مقایسه با زبان های دیگر مزایای خاص خودش را دارد که باعث گردیده بین برنامه نویسان محبوب گردد .

از مهم ترین علت هایی که برنامه نویسان از این زبان استفاده می کنند ، آسان بودن کار با آن است .

کسانی که از برنامه هایی مثل C به علت حجم بالای کد نویسی خوششان نمی آید ، می توانند از زبان perl استفاده کنند .

همچنین در زبان برنامه نویسی پرل شما می توانید در صورت بروز مشکلات ی ایراداتی در کد نویسی از راهنماهایانی که آنلاین هستند ، استفاده کنید .

از مزایای دیگر زبان برنامه نویسی perl در مقایسه با زبان برنامه نویسی C این است که این زبان مستقل از سکو است . و به معنای آن است که شما به آسانی توانایی انجام برنامه مورد نظرتان را در سکوهای مختلف دارید .

زبان برنامه نویسی پرل یک زبان مفسردار است .

برنامه پرل ( open source ) یا منبع باز می باشد .

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید زبان برنامه نویسی Perl هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه زبان برنامه نویسی Perl  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش زبان برنامه نویسی Perl دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار زبان برنامه نویسی Perl تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی Perl را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش زبان برنامه نویسی Perl در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه زبان برنامه نویسی Perl را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
زبان برنامه نویسی Perl
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره زبان برنامه نویسی Perl به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون زبان برنامه نویسی Perl نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Perl در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری زبان برنامه نویسی Perl میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین زبان برنامه نویسی Perl بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین زبان برنامه نویسی Perl میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Perl امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه زبان برنامه نویسی Perl

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش زبان برنامه نویسی Perl و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش زبان برنامه نویسی Perl را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی Perl

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش زبان برنامه نویسی Perl بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی زبان برنامه نویسی Perl میباشد .

آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی Perl

آموش زبان برنامه نویسی Perl بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی Perl زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی Perl

در محل آموزشگاه

آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی Perl

بصورت غیر حضوری

آموزش عمومی زبان برنامه نویسی Perl

ظرفیت 15 نفره

آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی Perl

ظرفیت 3 نفره

آموزش فشرده زبان برنامه نویسی Perl

کوتاه مدت

آموزش آکادمیک زبان برنامه نویسی Perl

آموزش ترمیک

آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی Perl

آموزش سطح بالا

برگزاری آزمون زبان برنامه نویسی Perl

آزمون بین الملل

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با زبان برنامه نویسی Perl

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت