🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش زبان برنامه نویسی PHP

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش زبان برنامه نویسی PHP برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره زبان برنامه نویسی PHP

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی PHP

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی PHP گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی زبان برنامه نویسی PHP در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی زبان برنامه نویسی PHP

دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی PHP میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری زبان برنامه نویسی PHP

دوره های آموزش حضوری زبان برنامه نویسی PHP در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش زبان برنامه نویسی PHP بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی PHP

دوره های آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی PHP بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.

تیم تخصصی آموزش پی اچ پی

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی پی اچ پی

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی PHP و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین دانش روز دنیا و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین دوره های آموزش زبان برنامه نویسی PHP را در کشور برگزار مینماید.
🔘 نام دوره: آموزش زبان پی اچ پی
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: حضوری و آنلاین
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

دوره آموزش پی اچ پی ( PHP )

[kkstarratings]
وضعیت : در حال برگزاری (امکان ثبت نام وجود دارد)

برگزاری دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را میتوان بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین رویداد های آموزشی در کشور نام برد ، این مجموعه با برگزاری دوره های اموزش تخصصی و پیشرفته زبان برنامه نویسی PHP بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد توانسته اقدام موثری در حوزه توسعه علمی و تکنیکال زبان برنامه نویسی PHP در کشور داشته باشد . از طرفی با توجه به نبود منابع علمی و مناسب در کشور این مرکز توانسته سورس های اصلی و مادر در زمینه زبان برنامه نویسی PHP را تدوین و بطور کامل گردآوری نماید و از طرفی مباحث و سرفصل های آموزشی زبان برنامه نویسی PHP را با زبانی ساده و قابل درک به عموم علاقه مندان به یادگیری آن ارائه کند . دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP سالانه طی دو مرحله تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و آخرین دست آوردهای علمی و آموزشی در این حوزه گردآوری و در دسترس دانشپذیران قرار میگیرد .
کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فراگیری و آموزش زبان برنامه نویسی PHP میتوانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی اقدام نمایند .

سرفصل های آموزشی

1- معرفی دوره

2- پیش‌نیازهای یادگیری php

3- تاریخچه php

4- آشنایی با ورژن‌های php

1- نصب php با xampp

2- اجرای پروژه php با xampp

3- ایجاد سرور با php

1- سینتکس و قواعد نوشتاری php

2- متغیرها در php

3- انواع داده‌ها در php

4- آشنایی با رشته‌ها

5- آشنایی با عملگرها

6- آشنایی با عملگر‌های مقایسه‌ای

1- دستور شرطی if و else

2- دستور شرطی کوتاه if

3- دستور شرطی switch

4- حلقه با‌ while و do while

5- حلقه با for و foreach

6- آشنایی با کلمات break و continue

1- درک ساختار و روش کار یک تابع

2- دریافت ورودی یا مقادیر پیش‌فرض در توابع

3- بازگرداندن نتیجه توسط توابع

4- مشخص کردن نوع داده ورودی و خروجی

5- دریافت ورودی توابع با rest

6- scope متغیرها

1- توابع کاربردی رشته‌ها – بخش اول

2- توابع کاربردی رشته‌ها – بخش دوم

3- توابع کار با آرایه‌ها – بخش اول

4- توابع کار با آرایه‌ها – بخش دوم

درباره زبان برنامه نویسی PHP

PHP چیست و چه کاربردی دارد ؟

PHP مخفف کلمات Hypertext Preprocessor به معنای پیش پردازنده ابر متن است . پی اچ پی یک زبان برنامه‌ نویسی شیء گرا سمت سرور است . کدهایی که سمت سرور پردازش می ‌شوند به ‌صورت HTML و CSS داخل صفحات وب قرار می‌ گیرند تا نمایان شوند .
همچنین یک زبان برنامه نویسی اپن سورس می باشد ، open source _ اپن سورس‏ بودن یعنی استفاده از php رایگان می باشد .
کاربرد زبان برنامه نویسی php چیست ؟
در اینجا نوبت آن است که به این موضوع بپردازیم که کار زبان پی اچ پی چیست . برای درک این موضوع نیاز دارید که شما از موضوعات وب داینامیک و استاتیک اطلاعات داشته باشید . که در این مقاله برای شما این دو موضوع اساسی را توضیح داده ایم .
داینامیک و استاتیک بودن به چه معناست ؟
میخواهیم درباره‌ دو موضوع صفحات وب داینامیک ( Dynamic ) و استاتیک ( Static ) صحبت کنیم و خیلی ساده این دو موضوع را بررسی خواهیم کرد .
فرض کنید که شما در سایت‌ خود یک قسمتی دارید که می خواهید آخرین نوشته های شرکت خود را در آن قسمت نمایش دهید . برای نمایش این نوشته ها ، از 2 روش می توانید استفاده کنید :
روش اول : به صورت دستی وارد کدهای HTML سایت شوید و نوشته ها را در کدهای HTML به صورت دستی بنویسید .
در روش اول ، یعنی زمانی که شما به صورت دستی شروع به نوشتن نوشته ها در صفحات وب سایت خود می کنید را روش استاتیک Static می گویند و اصطلاحا گفته می شود که آن صفحه شما ، یک صفحه‌ وب استاتیک یا Static Web Page است .
روش دوم : نوشته ها را ابتدا وارد پایگاه داده یا دیتابیس کنید و سپس با استفاده از یک زبان برنامه نویسی مثل PHP، آن نوشته ها را از دیتابیس بخوانید و به کاربران نمایش دهید .
اما وقتی که شما اطلاعات و محتویات صفحه را از یک پایگاه داده می خوانید و به کاربران نمایش می دهید ، آن صفحه وب به یک صفحه‌ وب داینامیک یا Dynamic Web Page تبدیل می گردد .
خب حالا که با دو موضوع داینامیک و استاتیک آشنا شدید بهتر است در مورد کاربرد پی اچ پی توضیحاتی را ارائه دهیم :
اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم که کار زبان برنامه نویسی پی اچ پی چیست باید بگوییم که PHP کارهای پشت صحنه را در صفحات وب انجام می دهد . به همین دلیل زبانی بک اند می باشد .
که این معنا را دارد که شما با استفاده از PHP نمی توانید ظاهر سایت را تغییر دهید. پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی است که تاثیر مستقیمی روی ظاهر سایت ندارد . با استفاده از PHP شما می توانید اطلاعات مختلف را از پایگاه داده بگیرید و به کاربر نشان دهید .
به صورت کامل تر باید گفت که قدرت اصلی زبان برنامه نویسی PHP وقتی ظاهر می گردد که با یک پایگاه داده یا Database مثل MYSQL ترکیب گردد.
پی اچ پی می تواند اطلاعات را وارد دیتابیس کند و همین طور از آن اطلاعات مختلف را بخواند و به کاربر نشان دهد.
شما با استفاده از PHP می توانید به یک دیتابیس وصل شوید و اطلاعات موجود در آن پایگاه داده ، مانند مطالب، نظرات و… را به کاربرانتان نشان دهید .

پیش نیاز پی اچ پی چیست ؟

زبان برنامه نویسی php یک زبان بک اند است و بهتر می باشد برای یادگیری این زبان با زبان های فرانت اند html و css آشنایی داشته باشید . زیرا شما برای آن که خروجی کد های خود را بتوانید ببینید باید از این زبان ها استفاده کنید .
چه وب سایت ‌هایی با زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده اند ؟
چند مورد از سایت ‌های معروف خارجی و ایرانی که با زبان PHP ساخته و طراحی شده ‌اند را برای شما آورده ایم :
• دیجی کالا _ Digikala در گذشته با استفاده از ASP.NET نوشته شده بود ، اما چون با ASP.NET به مشکل بر خوردند تصمیم به استخدام یک تیم برنامه نویسی برای تغییر زبان سایت Digikala به PHP استخدام گرفتند .
• آپارات
• فیسبوک
• ویکی پدیا
• یاهو
• تامبلر
• سیستم مدیریت محتوای وردپرس

MySQL چیست و چه ارتباطی با PHP دارد ؟
به طور یقین در کنار PHP حتما اسم MySQL نیز شنیده اید . MySQL یکی از پایگاه های داده ‌ای می باشد که PHP می تواند با آن کار کند .
شما با استفاده از PHP می توانید به پایگاه داده MySQL متصل شوید ، سپس اطلاعات را وارد آن کنید و همچنین اطلاعات وارد شده در زمان های گذشته‌ را از آن بخوانید و درصفحه وب سایت ‌تان نمایش دهید.

مزایای استفاده از PHP

در ادامه‌ می خواهیم دربا‌ره‌ مزایا و فواید PHP صحبت کنیم و بررسی کنیم که پی اچ پی به عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور ، چه امکانات و مزایایی را به ما ارائه می دهد :
• زبان PHP می تواند در پلتفرم های مختلف مانند ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و … اجرا شود .
• PHP با تمام سرورهایی مثل Apache و IIS سازگاری کامل دارد .
• زبان PHP می تواند با انواع پایگاه‌ های داده و دیتابیس ها کار کند و آن ها را ساپورت کند .
• PHP زبانی کاملا رایگان و ( اپن سورس ) Open Source است و می توانید آن را از سایت رسمی آن به آدرس php.net آن ‌را دانلود کنید .
• کار کردن با زبان PHP بسیار ساده می باشد و برای برنامه نویسی با آن تنظیمات خاصی لازم ندارد . فقط کافییست که یک سرور یا شبیه ‌ساز سرور داشته باشید تا با آن کدهای PHP را اجرا کنید.

اساتید دوره

اساتید دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP  در مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دارای حداقل 10 سال سابقه فعالیت در حوزه انفورماتیک ، برنامه نویسی و علوم رایانه بوده و از طرفی هرساله بواسطه سرمایه گذاری های انجام شده از جانب این مرکز تحت بروز رسانی آخرین اطلاعات علمی قرار میگیرند . که این در نوع خود در سطح کشور بینظیر است ، هسته علمی قدرتمند مدیران ، موسسان و اساتید ایران اسکریپت باعث شده این مرکز به بعنوان یک مرجع علمی معتبر در کشور و حتی سطح بین الملل تبدیل شود . از طرفی مدرسان و اساتید زبان برنامه نویسی PHP هم از این قائده مستثنی نبوده و در زمینه زبان برنامه نویسی PHP  دارای تبحر و دانش بالایی میباشند .

اهداف دوره

در پایان دوره آموزش زبان برنامه نویسی PHP دانشپذیر بر تمامی اصطلاحات و دستورات و ساختار زبان برنامه نویسی PHP تسلط کامل پیدا خواهد کرد ، همچنین توانایی آنرا خواهد داشت که از ابتدا پروژه های مبتنی بر زبان برنامه نویسی PHP را اجرا نماید . یکی از اهداف برگزاری دوره اموزش زبان برنامه نویسی PHP در ایران اسکریپت ، آموزش بصورت عملگرا بوده بطوریکه متقاضی پس از اتمام دوره توانایی انجام عملی پروژه های برپایه زبان برنامه نویسی PHP را تا میزان بسیار زیادی خواهد داشت .

جدول مشخصات دوره

عنوان
توضیحات
سایر مشحصات
نام دوره
زبان برنامه نویسی PHP
آموزش سطح یک
نحوه برگزاری
آنلاین یا حضوری
Adobe یا آموزشگاه
شرایط کلاس عمومی
15 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس خصوصی
1-3 نفر
ظرفیت هر کلاس
شرایط کلاس آنلاین
غیر حضوری
نرم افزار AdobeC
گواهینامه پایان دوره
آموزشگاه و بین المللی
بهمراه آزمون
مدرس دوره
دپارتمان آموزش و توسعه
اختصاصی
آخرین بروزرسانی
1401-1402
آخرین بروزرسانی
آزمون بین المللی
اختیاری EU-USA
دارای هزینه مجزا
تاییدیه ها
EU-USA-IRNIR
بین المللی و سازمان فنی

سوالات متداول

کلاس های آموزشی به دو روش کلی برگزار میشوند که عبارتند از دوه های آموزش حضوری و کلاس های آموزش غیر حضوری ، همچنین متقاضیان میتوانند پکیج های آموزش جاوا اسکریپت را از بخش مربوط به فیلم های آموزشی دریافت نمایند .

کلیه متقاضیان میتوانند بدون داشتن هیچگونه پیش زمینه قبلی در این دوره آموزشی شرکت نمایند ، مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش نیازهای این دوره  میتوانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید .

برای متقاضیانی خارج از استان تهران هستند و که قصد شرکت در دوره اموزشی را دارند سه شرایط در نظر گرفته شده است :

1-شرکت در دوره های آموزشی حضوری بصورت فشرده (7 روزه) .

2- شرکت در دوره های آموزشی آنلاین (مجازی)

3- تهیه فیلم آموزشی دوره از بخش دورهه های آفلاین 

4- متقاضیانی که مشکلی بمنظور رفت آمد به شهر تهران و یا اقامت ندارند میتوانند در دوره های آموزش ترمیک شرکت کنند .

کلاس های حضوری در محل مرکز برگزار شده و متقاضی میبایست در وقت ساعت مشخص در محل اموزش محضور داشته باشد .

کلاس های آموزش مجازی و آنلاین بصورت غیر حضوری برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در ساعات و روزهای تعیین شده میبایست توسط نرم افزار Adobe Connect در کلاس حضور داشته باشند .

متاسفانه شرایط پرداخت بصورت اقساد در حال حاضر در این مرکز وجود ندارد .

کلاس های عمومی در این مرکز بصورت 15 نفره برگزار میشوند ف همچنین کلیه متقاضیان میتوانند با هماهنگی قبلی در دوره های آموزش خصوصی (3 نفره) در این مرکز شرکت کنند .

کنسلی و عودت وجه تنها در بازه زمانی 20 روز قبل از آغاز دوره امکانپذیر میباشد ، لذا با توجه به اینکه تمامی ثبت نام های ترم جاری در بازه 20 روز تا آغاز دوره بسته میشوند ، امکان کنسلی کلاس و عودت وجه در این بازه تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

کلیه مباحث آموزشی در این دوره از پایه و بصورت صفر تا صد ارائه میشوند .

نحوه آموزش

آزمون جاوا اسکریپت

شرایط برگزاری آزمون پایان دوره زبان برنامه نویسی PHP به همراه اعطای گواهینامه داخلی و بین المللی از موسسه certper اروپا بوده که در پایان دوره دانشپذیر میبایست بصورت آنلاین یا حضوری در آزمون شرکت نماید ، در اینصورت دانشپذیر و پس از کسب حد نصاب نمره میتواند گواهینامه را دریافت نماید . لازم به ذکر است دانشپذیرانی که نتوانند در آزمون زبان برنامه نویسی PHP نمره قبولی کسب نمایند میتوانند مجدد با پرداخت هزینه 90 دلاری در این آزمون ثبت نام نمایند .

آموزش حضوری جاوا اسکریپت

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی PHP در مکان و محل آموزشگاه برگزار و کلیه متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش حضوری زبان برنامه نویسی PHP میبایست در ساعت و روز مشخص در محل آموزشگاه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است کلیه متقاضیان این دوره بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و یا داخلی ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره میباشند . همچنین دوره های آموزش حضوری در این مرکز در بالاترین سطح کیفی بهمراه امکانات کامل آموزشی برگزار میشود که در نوع خود بینظیر است .

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

اموزش انلاین زبان برنامه نویسی PHP بصورت مجازی و غیر حضوری و تحت نرم افزار ادبی کانکت برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش انلاین زبان برنامه نویسی PHP میبایست در ساعات و روز مشخص در کلاس بصورت انلاین حضور داشته باشند ، لازم به ذکر است در کلاس های اموزش آنلاین زبان برنامه نویسی PHP امکان تبادل اطلاعات ، اشتراک گذاری صفحه نمایشگر هر دانشپذیر، پرسش و پاسخ فی مابین اعضا و مکالمات جمعی فراهم شده است .

سایر اطلاعات

بهترین اموزشگاه زبان برنامه نویسی PHP

ایران اسکریپت بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه در زمینه اموزش زبان برنامه نویسی PHP و همچنین بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و آموزشگاه های عالی در سطح کشور بوده که دوره های تخصصی آموزش زبان برنامه نویسی PHP را به بصورت کاملا آکادمیک و استاندارد برگزار میکند .

آموزش تخصصی زبان برنامه نویسی PHP

یکی از ویژگی های مهم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت برگزاری دوره های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات بخصوص دوره اموزش زبان برنامه نویسی PHP بصورت کاملا تخصصی میباشد ، لازم به ذکر است یکی از رشته هایی که در این مرکز بصورت تخصصی آموزش داده میشود ، دوره آموزشی زبان برنامه نویسی PHP میباشد .

آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی PHP

آموش زبان برنامه نویسی PHP بصورت صفر تا صد در یکی از آموزشگاه های پیشکسوت در صنعت انفورماتیک بسیار در یادگیری و آموزش دانشگذیران موثر خواهد بود . اموزشگاه ایران اسکریپت با برگزاری دوره های اموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی PHP زمینه را برای یادگیری آسان این رشته فراهم نموده است .

آموزش حضوری زبان برنامه نویسی PHP
در محل آموزشگاه
آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی PHP
بصورت غیر حضوری
آموزش عمومی زبان برنامه نویسی PHP
ظرفیت 15 نفره
آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی PHP
ظرفیت 3 نفره
آموزش فشرده زبان برنامه نویسی PHP
کوتاه مدت
آموزش آکادمیک زبان برنامه نویسی PHP
آموزش ترمیک
آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی PHP
آموزش سطح بالا
برگزاری آزمون زبان برنامه نویسی PHP
آزمون بین الملل
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با زبان برنامه نویسی PHP

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت