🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش نرم افزار یونیتی بصورت بسته های آموزش آفلاین توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، شما می توانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش نرم افزار یونیتی را هم اکنون از مجموعه ایران اسکریپت تهیه نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

پکیج آموزش تخصصی نرم افزار یونیتی

IRANSCRIPT College

بسته های آموزش آفلاین ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را برای آموزش حرفه ای نرم افزار یونیتی گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با تهیه پکیج اموزشی نرم افزار یونیتی در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است پکیج آموزش نرم افزار یونیتی دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از تهیه بسته آموزشی میتوانند بصورت مستقیم از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

تهیه پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

IRANSCRIPT College

فروشگاه محصولات ایران اسکریپت

تهیه پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

پکیج آموزش نرم افزار یونیتی یکی از اثربخش ترین پکیج های آموزش آغلاین در کشور بوده که بصورت تخصصی و سطح بالا تهیه و گردآوری شده است ، هم اکنون شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش نرم افزار یونیتی را از طریق وب سایت ایران اسگریپت و فرم روبرو ثبت سفارش نمایید.

پکیج آموزش نرم افزار یونیتی آپدیت 2023

پکیج آموزشی نرم افزار یونیتی سالانه طی 2 نوبت تحت بروزرسانی قرار میگیرد بطوریکه درحال حاضر آخرین آپدیت آن آماده و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

نحوه خرید پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

بمنظور خرید و تهیه پکیج اموزش نرم افزار یونیتی میتوانید از طریق این بخش و تمکیل فرم ثبت سفارش درخواست خود را ثبت و این پکیج آموزشی را تهیه نمایید.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش نرم افزار یونیتی هم اکنون به صورت پکیج آموزشی آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است و شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش نرم افزار یونیتی را از این قسمت تهیه نمایید.

تیم تخصصی آموزش یونیتی

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش نرم افزار یونیتی

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش نرم افزار یونیتی و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین بروزترین دانش روز در فیلد تخصصی نرم افزار یونیتی و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین پکیج های آموزش نرم افزار یونیتی را در کشور ارائه مینماید.
🔘 نام پکیج: آموزش نرم افزار یونیتی
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: آفلاین (پکیج آموزشی)
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش نرم افزار یونیتی

IRANSCRIPT College

بسته های اموزش آفلاین ایران اسکریپت