🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

پکیج آموزش ویندوز سرور

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش ویندوز سرور بصورت بسته های آموزش آفلاین توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، شما می توانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش ویندوز سرور را هم اکنون از مجموعه ایران اسکریپت تهیه نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

پکیج آموزش تخصصی ویندوز سرور

IRANSCRIPT College

بسته های آموزش آفلاین ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

پکیج آموزش ویندوز سرور

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را برای آموزش حرفه ای ویندوز سرور گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با تهیه پکیج اموزشی ویندوز سرور در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است پکیج آموزش ویندوز سرور دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از تهیه بسته آموزشی میتوانند بصورت مستقیم از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

تهیه پکیج آموزش ویندوز سرور

IRANSCRIPT College

فروشگاه محصولات ایران اسکریپت

تهیه پکیج آموزش ویندوز سرور

پکیج آموزش ویندوز سرور یکی از اثربخش ترین پکیج های آموزش آغلاین در کشور بوده که بصورت تخصصی و سطح بالا تهیه و گردآوری شده است ، هم اکنون شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش ویندوز سرور را از طریق وب سایت ایران اسگریپت و فرم روبرو ثبت سفارش نمایید.

پکیج آموزش ویندوز سرور آپدیت 2023

پکیج آموزشی ویندوز سرور سالانه طی 2 نوبت تحت بروزرسانی قرار میگیرد بطوریکه درحال حاضر آخرین آپدیت آن آماده و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

نحوه خرید پکیج آموزش ویندوز سرور

بمنظور خرید و تهیه پکیج اموزش ویندوز سرور میتوانید از طریق این بخش و تمکیل فرم ثبت سفارش درخواست خود را ثبت و این پکیج آموزشی را تهیه نمایید.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش ویندوز سرور هم اکنون به صورت پکیج آموزشی آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است و شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش ویندوز سرور را از این قسمت تهیه نمایید.

تیم تخصصی آموزش ویندوز سرور

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش ویندوز سرور

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش ویندوز سرور و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین بروزترین دانش روز در فیلد تخصصی ویندوز سرور و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین پکیج های آموزش ویندوز سرور را در کشور ارائه مینماید.
🔘 نام پکیج: آموزش ویندوز سرور
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: آفلاین (پکیج آموزشی)
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش ویندوز سرور

IRANSCRIPT College

بسته های اموزش آفلاین ایران اسکریپت