🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

رفع خطای حافظه وردپرس افزایش حافظه PHP

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پایگاه خبری ایران اسکریپت، شرکت ها قصد دارند سرمایه گذاری در هوش مصنوعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند ادامه گزارش بر اساس گزارش جدیدی که توسط Rackspace و VMware

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

مرکز توسعه زیرساخت های انفورماتیکی ایران اسکریپت

IRANSCRIPT College

خدمات سطح بالا حوزه فناوری اطلاعات ایران اسکریپت

جدول محتـــــــــــــوا :

رفع خطای حافظه وردپرس افزایش حافظه PHP

رفع خطای حافظه وردپرس افزایش حافظه PHP

آیا در وردپرس خطای اندازه حافظه مجاز را مشاهده می کنید؟ این یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است و شما به راحتی می توانید با افزایش محدودیت حافظه php در وردپرس آن را برطرف کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با افزایش حافظه PHP، خطای تخلیه حافظه وردپرس را برطرف کنید.

محدودیت حافظه PHP چیست؟

محدودیت حافظه PHP در کلمات ساده به معنای حداکثر مقدار حافظه ای است که یک اسکریپت می تواند در وب سایت شما استفاده کند. بیایید در مورد آن با جزئیات بیشتر بدانیم. وب سایت شما از سرورها نیرو می گیرد. این سرورها دقیقاً مانند رایانه ها هستند زیرا از RAM، پردازشگرها و ذخیره سازی استفاده می کنند، همچنین به عنوان حافظه شناخته می شود.

مهمترین قسمت سرور RAM است. هر چیزی که در سایت شما کار می کند، از کمی رم استفاده می کند. اگر پلاگین، طرح زمینه یا برنامه خیلی سنگین باشد، از حافظه بیشتری (رم، حافظه، و پردازشگرها) استفاده می کند. اگر حافظه سایت شما تمام شود، یک خطا به شما نشان می دهد (صفحه سفید خالی یا خطای بحرانی)، یا زمان زیادی برای بارگذاری طول می کشد.

به طور معمول، هر هاست به خوبی از عهده این کار بر می آید، اما در صورتی که هاست شما حافظه بسیار کمی برای کار در اختیار شما قرار داده است، تقریباً هر بار که یک افزونه یا یک تم جدید را نصب می کنید، ممکن است با این مشکل مواجه شوید.

خطای اتمام حافظه وردپرس چیست؟

وردپرس به زبان PHP نوشته شده است که یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است. هر وب سایتی به یک سرور میزبان وردپرس نیاز دارد تا بتواند به درستی کار کند. وب سرورها مانند هر کامپیوتر دیگری هستند. آنها برای اجرای کارآمد چندین برنامه همزمان به حافظه نیاز دارند. مدیران سرور اندازه حافظه خاصی را به برنامه های مختلف از جمله PHP اختصاص می دهند. زمانی که کد وردپرس شما به حافظه بیشتری نسبت به حافظه اختصاص داده شده پیش فرض نیاز دارد، این خطا را مشاهده می کنید.

افزایش محدودیت حافظه PHP در وردپرس

ابتدا باید فایل wp-config.php را در سایت وردپرس خود ویرایش کنید. در پوشه ریشه سایت وردپرس شما قرار دارد و باید از یک سرویس گیرنده FTP یا مدیر فایل در کنترل پنل میزبانی وب خود استفاده کنید.

در مرحله بعد، باید این کد را در فایل wp-config.php درست قبل از خطی که می گوید “همین است، ویرایش را متوقف کنید” قرار دهید!

define( ‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’ )

این کد به وردپرس می گوید که محدودیت حافظه PHP را به 256 مگابایت افزایش دهد. پس از اتمام کار، باید تغییرات خود را ذخیره کنید و فایل wp-config.php خود را دوباره به سرور خود آپلود کنید. اکنون می توانید از سایت وردپرس خود بازدید کنید و خطای تخلیه حافظه اکنون ناپدید می شود. اگر تازه وارد وردپرس هستید، به راهنمای مبتدیان ما در مورد نحوه کپی و چسباندن کد از وب نگاهی بیندازید . ما همچنین یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه یافتن و ویرایش فایل wp-config.php داریم .

توجه: اگر این راه حل برای شما کار نمی کند، به این معنی است که ارائه دهنده خدمات میزبانی وب شما به وردپرس اجازه نمی دهد محدودیت حافظه PHP را افزایش دهد. شما باید از ارائه دهنده میزبانی وب خود بخواهید که محدودیت حافظه PHP شما را به صورت دستی افزایش دهد.

این تمام چیزی است که امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با افزایش محدودیت حافظه PHP، خطای تخلیه حافظه وردپرس را حل کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای گام به گام مبتدی ما برای عیب یابی خطاهای وردپرس را ببینید.

 

جدول محتوا :

بررسی دو شاخه هوشمند آمازون

پایگاه خبری ایران اسکریپت، اگر برخی از وسایل الکترونیکی غیرهوشمند در خانه شما وجود دارد که نمی خواهید از شر آنها خلاص شوید، یک راه ارزان