🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

دوره آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس های اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده فراهم شده است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی

IRANSCRIPT College

آموزش آکادمیک و ترمیک ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

آموزش تخصصی کانفیگ سرورهای لینوکسی

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را در برای آموزش حرفه ای کانفیگ سرورهای لینوکسی گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با شرکت در کلاس های اموزشی کانفیگ سرورهای لینوکسی در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است دوره آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از اتمام دوره از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

ثبت نام در دوره آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی

IRANSCRIPT College

سامانه ثبت نام ایران اسکریپت

ثبت نام در دوره آموزشی کانفیگ سرورهای لینوکسی

دوره آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی یکی از اثربخش ترین آموزش ها در این حوزه بوده که بصورت کاملا عملی و تخصصی بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در کلاس های آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی میتوانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند.

کلاسهای آموزش حضوری کانفیگ سرورهای لینوکسی

دوره های آموزش حضوری کانفیگ سرورهای لینوکسی در محل شعب آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند و کلیه متقاضیان و دانشپذیران میبایست در ساعات و روزهای تعیین شده در کلاس اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت فیزیکی حضور داشته باشند.

کلاسهای آموزش آنلاین کانفیگ سرورهای لینوکسی

دوره های آموزش آنلاین کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت مجازی و غیر حضوری تحت بستر اینترنت و پلتفرم برگزار میشوند و دانشپذیر میبایست برای حضور در این دوره های آموزشی از یک رایانه استفاده نمایند.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی به دو طریق آموزش انلاین و آموزش حضوری برگزار میشود و شما میتوانید با توجه به شرایط شرکت نمایید.
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

سوالات متداول مرتبط با کانفیگ سرورهای لینوکسی

IRANSCRIPT College

واحد آموزش حضوری و آنلاین ایران اسکریپت

ایا دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی چقدر است؟

طول دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی با توجه به سطح آموزشی کلاس تعیین میشود . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت کانفیگ سرورهای لینوکسی شرکت نمایید که بصورت فشرده و ظرف مدت 6 الی 7 روز برزار میشود. شما همچنین میتوانید در دوره های اموزشی انلاین شرکت نمایید.

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی کانفیگ سرورهای لینوکسی وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی کانفیگ سرورهای لینوکسی که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید . لازم به ذکر است دوره های خصوصی دارای هزینه بالاتری نسبت به دوره های عمومی هستند.

ساعات برگزاری دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره اموزشی کانفیگ سرورهای لینوکسی چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی مجموعه ایران اسکریپت امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت بصورت آنلاین برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری کانفیگ سرورهای لینوکسی که در محل آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های اموزشی کانفیگ سرورهای لینوکسی بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای کانفیگ سرورهای لینوکسی ویژه شهرستانی ها چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره اموزش کانفیگ سرورهای لینوکسی حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در پروژه های خود استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره کانفیگ سرورهای لینوکسی در مجموعه ایران اسکریپت بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.