🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

معرفی هوش مصنوعی مولد به نام Grok

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پایگاه خبری ایران اسکریپت، شرکت ها قصد دارند سرمایه گذاری در هوش مصنوعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند ادامه گزارش بر اساس گزارش جدیدی که توسط Rackspace و VMware

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

مرکز توسعه زیرساخت های انفورماتیکی ایران اسکریپت

IRANSCRIPT College

خدمات سطح بالا حوزه فناوری اطلاعات ایران اسکریپت

معرفی هوش مصنوعی مولد به نام Grok

پایگاه خبری ایران اسکریپت، سرمایه‌گذاری xAI هوش مصنوعی ایلان ماسک روز شنبه یک موتور هوش مصنوعی مولد به نام Grok را معرفی کرد که می‌تواند رقیب بالقوه‌ای برای رهبران این حوزه مانند ChatGPT ، Bard و Claude باشد.

ادامه گزارش

“گروک یک هوش مصنوعی است که بر اساس “راهنمای Hitchhikers to the Galaxy” طراحی شده است، بنابراین قصد دارد تقریباً به هر چیزی پاسخ دهد و بسیار سخت تر، حتی پیشنهاد می کند که چه سوالاتی بپرسیم! تیم xAI در یک پست آنلاین نوشت.

“Grok برای پاسخ دادن به سوالات با کمی شوخ طبعی طراحی شده است و دارای یک رگه سرکش است، بنابراین اگر از طنز متنفرید لطفاً از آن استفاده نکنید!” آنها ادامه دادند.

“یک مزیت منحصر به فرد و اساسی Grok این است که از طریق پلتفرم X [توئیتر] دانش بلادرنگ از جهان دارد.” همچنین به سوالات تند که توسط اکثر سیستم‌های هوش مصنوعی دیگر رد شده‌اند، پاسخ می‌دهد.

این تیم همچنین از کاربران دعوت کرد تا در لیست انتظار ثبت نام کنند تا Grok را در یک دوره آزمایشی امتحان کنند، اگرچه فقط کاربران تأیید شده X/Twitter واجد شرایط شرکت در آزمایش هستند.

دوره های آموزشی کالج ایران اسکریپت

همین الان بر روی لینک کلیک کنید و ثبت نام کنید

منبع خبر: technewsworld

جدول محتوا :

بررسی دو شاخه هوشمند آمازون

پایگاه خبری ایران اسکریپت، اگر برخی از وسایل الکترونیکی غیرهوشمند در خانه شما وجود دارد که نمی خواهید از شر آنها خلاص شوید، یک راه ارزان