🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

پکیج آموزش محیط سرور Node.js

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش محیط سرور Node.js بصورت بسته های آموزش آفلاین توسط مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت به صورت تخصصی و پیشرفته در قالب کلاس های اموزش آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است ، شما می توانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش محیط سرور Node.js را هم اکنون از مجموعه ایران اسکریپت تهیه نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

پکیج آموزش تخصصی محیط سرور Node.js

IRANSCRIPT College

بسته های آموزش آفلاین ایران اسکریپت

ایران اسکریپت

پکیج آموزش محیط سرور Node.js

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا ایران اسکریپت

ما در مجموعه ایران اسکریپت تخصصی ترین مباحث را برای آموزش حرفه ای محیط سرور Node.js گردآوری و فراهم نموده ایم ، بطوریکه دانش پذیران با تهیه پکیج اموزشی محیط سرور Node.js در این مرکز قادر خواهند بود بصورت کاملا کاربردی و عملیاتی مطالب را یاد گرفته و در پروژه های واقعی بکار بگیرند . لازم به ذکر است پکیج آموزش محیط سرور Node.js دارای 365 روز پشتیبانی بوده و دانشپذیر میتواند پس از تهیه بسته آموزشی میتوانند بصورت مستقیم از کارشناسان این مرکز پشتیبانی آموزشی دریافت نمایند .

تهیه پکیج آموزش محیط سرور Node.js

IRANSCRIPT College

فروشگاه محصولات ایران اسکریپت

تهیه پکیج آموزش محیط سرور Node.js

پکیج آموزش محیط سرور Node.js یکی از اثربخش ترین پکیج های آموزش آغلاین در کشور بوده که بصورت تخصصی و سطح بالا تهیه و گردآوری شده است ، هم اکنون شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش محیط سرور Node.js را از طریق وب سایت ایران اسگریپت و فرم روبرو ثبت سفارش نمایید.

پکیج آموزش محیط سرور Node.js آپدیت 2023

پکیج آموزشی محیط سرور Node.js سالانه طی 2 نوبت تحت بروزرسانی قرار میگیرد بطوریکه درحال حاضر آخرین آپدیت آن آماده و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

نحوه خرید پکیج آموزش محیط سرور Node.js

بمنظور خرید و تهیه پکیج اموزش محیط سرور Node.js میتوانید از طریق این بخش و تمکیل فرم ثبت سفارش درخواست خود را ثبت و این پکیج آموزشی را تهیه نمایید.

- شرایط ثبت نام :
دوره آموزش محیط سرور Node.js هم اکنون به صورت پکیج آموزشی آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است و شما میتوانید آخرین نسخه و آپدیت پکیج آموزش محیط سرور Node.js را از این قسمت تهیه نمایید.

تیم تخصصی آموزش نود جی اس

IRANSCRIPT College

اساتید و مدرسان خبره ایران اسکریپت

معرفی اعضــــای تیم آموزش برنامه نویسی نود جی اس

تیم آموزشی ایران اسکریپت مشکل از 73 نفر کارشناس خبره IT و توسعه دهنده بوده که در زمینه آموزش محیط سرور Node.js و اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه دارای حداقل 10 سال تجربه میباشند. تیم ایران اسکریپت برای با گردآوری و تدوین بروزترین دانش روز در فیلد تخصصی محیط سرور Node.js و همچنین با استفاده از منابع و سورس های آموزشی اصلی یکی از برترین و تخصصی ترین پکیج های آموزش محیط سرور Node.js را در کشور ارائه مینماید.
🔘 نام پکیج: آموزش زبان نود جی اس
🔘 مدت آموزش: 18 ساعت
🔘 نوع آموزش: آفلاین (پکیج آموزشی)
🔘 نام مدرس: مدرسان اختصاصی ایران اسکریپت
🔘 مدرک بین المللی: دارد (بهمراه آزمون)
🔘 پشتیبانی: 365 روز پشتیبانی آموزشی

سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش محیط سرور Node.js

IRANSCRIPT College

بسته های اموزش آفلاین ایران اسکریپت

ایا پکیج آموزش محیط سرور Node.js برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، پکیج آموزش محیط سرور Node.js بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند این پکیج آموزشی را تهیه و استفاده نماید. این پکیج برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول پکیج آموزش محیط سرور Node.js چقدر است؟

طول پکیج آموزش محیط سرور Node.js با توجه به سطح آموزشی هر شخص تعیین میشود . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان پکیج آموزشی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم پکیج آموزش محیط سرور Node.js را تهیه کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت محیط سرور Node.js شرکت نمایید که بصورت فشرده و ظرف مدت 6 الی 7 روز برزار میشود. شما همچنین میتوانید در دوره های اموزشی انلاین شرکت نمایید.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزشی محیط سرور Node.js وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزشی محیط سرور Node.js وجود ندارد و دانشپذیر میبایست در هنگام تهیه پکیج اموزشی هزینه انرا کامل پرداخت نماید.

آیا پکیج آموزش محیط سرور Node.js همان محیط اموزشی کلاس های خضوری هستند؟

خر ، پکیح آموزش محیط سرور Node.js بصورت جداگانه ضبط و گردآوری شده است و دارای کسفست بسیار بالایی میباشد.

پکیج اموزش محیط سرور Node.js کی تدوین و گردآوری شده است؟

پکیج آموزشی محیط سرور Node.js در سال 2023 تحت بروزرسانی و آپدیت قرار گرفته و هم اکنون آخرین نسخه آن در دسترس عموم قرار دارد.

آیا با خرید پکیج آموزشی محیط سرور Node.js میتوان گواهینامه و مدرک دریافت نمود؟

شما میتوانید پس از تهیه پکیج آموزش محیط سرور Node.js نسبت به ثبت نام در آزمون و اخذ گواهینامه های مرتبط داخلی و خارجی اقدام نمایید.

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با خرید پکیج آمورشی محیط سرور Node.js میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان پکیج آموزشی محیط سرور Node.js را تهیه نمود؟

بمنظور تهیه پکیج آموزشی محیط سرور Node.js میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم خرید محصول در وب سایت رسمی ایران اسکریپت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت سفارش از طریق وب سایت رسمی مجموعه ایران اسکریپت امکانپذیر میباشد. 

آیا برای اموزش محیط سرور Node.js بصورت حضوری هم کلاس برگزار میشود؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش محیط سرور Node.js بصورت حضوری شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش حضوری تنها در محل آموزشگاه ایران اسکریپت برگزار میشوند.

آیا کلاس های اموزش محیط سرور Node.js بصورت آنلاین هم برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های آنلاین آموزش محیط سرور Node.js که بصورت غیر حضوری برگزار میشوند شرکت نمایید.

آیا پیکج های آموزش محیط سرور Node.js دارای پشتیبانی آموزشی هستند؟

بله ، شما با تهیه پکیج های آموزشی محیط سرور Node.js میتوانید به مدت 1 سال از پشتیبانی تیم آموزشی بهره مند شوید.

هرینه خرید پکیج اموزشی محیط سرور Node.js چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج اموزشی محیط سرور Node.js میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

من شهرستان هستم چطور میتونم پکیج آموزش محیط سرور Node.js راتهیه کنم؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد خرید پکیج اموزشی محیط سرور Node.js را دارند میتوانند میتوانند سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت نمایند و ظرف مدت 24 ساعت کاری پکیج خود را در استان و شهر زندگیدرب منزل تحویل بگیرند.

پکیج اموزش محیط سرور Node.js تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

پکیج اموزش محیط سرور Node.js حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در پروژه های خود استفاده نمایند.

مدرس و استاد پکیج آموزش محیط سرور Node.js چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید پکیج آموزشی محیط سرور Node.js در مجموعه ایران اسکریپت بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.