🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

داستان تاسیس شرکت گوگل

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پایگاه خبری ایران اسکریپت، شرکت ها قصد دارند سرمایه گذاری در هوش مصنوعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند ادامه گزارش بر اساس گزارش جدیدی که توسط Rackspace و VMware

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

مرکز توسعه زیرساخت های انفورماتیکی ایران اسکریپت

IRANSCRIPT College

خدمات سطح بالا حوزه فناوری اطلاعات ایران اسکریپت

داستان تاسیس شرکت گوگل

وبلاگ ایران اسکریپت، گوگل، یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در دنیا، در سال ۱۹۹۸ توسط دو دانشجوی دانشگاه استانفورد به نام های لری پیج و سرگی برین تأسیس شد. این دو دانشجوی نیروهای جوان و با استعدادی بودند که با همکاری و تلاش مشترک خود، تبدیل به یکی از برترین شرکت های دنیای فناوری شدند.

در اوایل تاسیس

در اوایل تاسیس، گوگل به عنوان یک موتور جستجوی ساده آغاز به کار کرد. ایده اصلی پشت این شرکت، ارائه نتایج جستجوی بهتر و دقیقتر برای کاربران بود. لری پیج و سرگی برین توانستند با تکنیک های خاصی که از ریاضیات و علوم کامپیوتر انتقال یافته بود، الگوریتم هایی ابداع کنند که باعث شد تا گوگل بهترین نتایج جستجو را برای کاربران ارائه دهد.

در سال ۲۰۰۴

در سال ۲۰۰۴، گوگل به صورت عمومی به بورس اوراق بهادار نیویورک وارد شد و با استقبال عمومی گسترده، به یک شرکت تجاری بزرگ تبدیل شد. در سال های بعدی، گوگل تنها به یک موتور جستجوی معروف محدود نماند و به تدریج خدمات و محصولات دیگری مانند گوگل ایرث، گوگل مپ، گوگل درایو و غیره را نیز در اختیار کاربران قرار داد.

یکی از عوامل کلیدی موفقیت گوگل

یکی از عوامل کلیدی موفقیت گوگل، تمرکز بر نوآوری و تحقیق و توسعه بود. شرکت گوگل همواره به دنبال ارائه راهکارها و فناوری های جدید برای مسائل روزمره بوده است. این تمرکز بر نوآوری باعث شد که گوگل به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری و اینترنت تبدیل شود.

یکی از عوامل دیگر موفقیت گوگل

یکی از عوامل دیگر موفقیت گوگل، فرهنگ سازمانی خاصی است که در آن کارمندان ترغیب به خلاقیت و ایده پردازی می شوند. این فرهنگ سازمانی باعث شده است که گوگل به عنوان یکی از بهترین محیط های کاری در دنیا شناخته شود و بتواند استعداد های با استعداد را جذب کند.

سخن آخر

از آنجا که گوگل به یکی از بزرگترین شرکت های دنیای فناوری تبدیل شده است، تأثیر آن بر جامعه و اقتصاد جهانی بسیار بزرگ است. گوگل روند رشد و توسعه خود را همچنان ادامه می دهد و از طریق ارائه خدمات و محصولات جدید، باعث تغییرات عمده ای در دنیای فناوری و مجتمع های شهری می شود.

در نهایت

در نهایت، تاسیس و رشد شرکت گوگل یک نمونه برتر از موفقیت در عرصه فناوری و کسب و کار است. این داستان نشان می دهد که با استعداد، نوآوری و تمرکز بر کیفیت، می توان یک شرکت بزرگ و موفق را تأسیس کرد.

دوره های آموزشی کالج ایران اسکریپت

همین الان بر روی لینک کلیک کنید و ثبت نام کنید

جدول محتوا :

بررسی دو شاخه هوشمند آمازون

پایگاه خبری ایران اسکریپت، اگر برخی از وسایل الکترونیکی غیرهوشمند در خانه شما وجود دارد که نمی خواهید از شر آنها خلاص شوید، یک راه ارزان