🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بررسی زبان های نوین برنامه نویسی با میزبانی ایران اسکریپت و حضور کمپانی CTC کانادا

عینک Gunnar Tallac: راه حلی شیک برای محافظت در برابر نور آبی

 1417 امتیاز (4.9/5) 
0 / 5

Your page rank:

پایگاه خبری ایران اسکریپت، شرکت ها قصد دارند سرمایه گذاری در هوش مصنوعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند ادامه گزارش بر اساس گزارش جدیدی که توسط Rackspace و VMware

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

مرکز توسعه زیرساخت های انفورماتیکی ایران اسکریپت

IRANSCRIPT College

خدمات سطح بالا حوزه فناوری اطلاعات ایران اسکریپت

جدول محتـــــــــــــوا :

عینک Gunnar Tallac: راه حلی شیک برای محافظت در برابر نور آبی

پایگاه خبری ایران اسکریپت، این عینک تالاک دارای فریم‌های منحصربه‌فردی به رنگ اونیکس است که ظاهر کوهنوردی جسورانه‌ای را با شکل گرد به‌طور چشمگیری که از استات درجه یک ساخته شده است، ارائه می‌دهد. این شرکت اشاره کرد که حفاظ های جانبی چرمی قابل جابجایی کارایی فیلترهای نور آبی را افزایش می دهند.

ادامه گزارش

بر اساس گزارش شورای چشم انداز آمریکا، حدود 70 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به دلیل استفاده روزافزون از دستگاه های دیجیتال، فشار چشم دیجیتال را تجربه می کنند.

من ساعت های زیادی در روز را صرف تحقیق، نوشتن و ویرایش روی چندین صفحه نمایش بزرگ و کوچک دسکتاپ و لپ تاپ می کنم، بنابراین به خوبی با خستگی چشم آشنا هستم. من متوجه شدم که این محصول گزینه خوبی برای مقابله است.

وقتی برای اولین بار عینک Tallac را زدم، متوجه شدم که صفحه نمایش واضح تر به نظر می رسد و متن کمی بزرگتر به نظر می رسد. هرچه بیشتر آنها را در حین کار می پوشیدم، در جلسات طولانی مدت چشمانم بهتر بود.

به گفته سازنده، یکی از دلایل آن ساخت فیلتر مخصوص شیشه است. این شرکت مقدار کمی از مواد بزرگ‌نمایی را به ترکیب شیشه اضافه می‌کند.

این ماده انرژی را برای تقویت بینایی متمرکز می کند که باعث کاهش فشار چشم و بسیاری از مسائل مرتبط با آن می شود. رنگ‌های سفارشی روی لنزهای Gunnar به فیلتر کردن و متعادل کردن طیف رنگ کمک می‌کند تا نور آبی مصنوعی صفحه‌های دارای نور پس‌زمینه کاهش یابد.

این قاب های تالاک طراحی خاصی دارند که کاربران را به وضوح متمرکز می کند. برخلاف دیگر عینک‌های کامپیوتری Gunnar، آنها تمرکز کاربر را بر قابلیت‌های پیشرفته فیلتر لنز ترجیح می‌دهند.

خط Tallac دارای یک ظاهر نوآورانه با فریم های گرد بزرگ است. یکی دیگر از نوآوری های طراحی، دو سپر جانبی چرمی قابل جابجایی است که نور محیطی را برای پوشش کامل و حداکثر محافظت در برابر نویز نور در هر محیطی مسدود می کند.

دوره های آموزشی کالج ایران اسکریپت

همین الان بر روی لینک کلیک کنید و ثبت نام کنید

منبع خبر: technewsworld

جدول محتوا :

بررسی دو شاخه هوشمند آمازون

پایگاه خبری ایران اسکریپت، اگر برخی از وسایل الکترونیکی غیرهوشمند در خانه شما وجود دارد که نمی خواهید از شر آنها خلاص شوید، یک راه ارزان